çiçek ara sepet

Açılış/Tören Çiçeği

Açılış/Tören Çiçeği

Herhangi bir yerin açılışı ve törenler için çoğunlukla çelenk tarzı çiçekler hazırlanır. Ebat olarak daha fazla yer kaplayan ve daha çok göze çarpan bu aranjmanlar genellikle gerberalarla hazırlanır. İri çiçekler olan gerberaların beyaz, kırmızı, pembe ve daha farklı renk seçenekleri mevcuttur. Bu tarz etkinlikler için sadece çelenk gönderilmesi şart değildir, etkinliğe bağlı olarak etkileyici saksı sunumları yapılabilir.  Saksı çiçekleri seçiminde güller, lilyumlar, orkideler ve daha çok çeşitli çiçek seçenekleri mevcuttur. Bir yerin açılışı her zaman yeni ümitleri ve heyecanları da beraberinde getirir. Rengarenk harmanlanmış çiçekler dostlarınızın bu heyecanına ortak olmaktır. Açılışlara ve törenlere gönderilen çiçekler, sizlerle beraberiz ve güzel dileklerimiz her daim sizler için demenin zarif bir yoludur. Çiçek seçimlerinde işinin uzmanlarının konunun konseptine uygun en güzel çiçekleri hazırlayacağından şüpheniz olmasın. Saksı, çelenk, sepet veya buket olarak her çeşit çiçeği aranje edebiliriz.

İşyeri Açılışı İçin Hangi Çiçek Gönderilir?

İşyeri açılışları için tercih edilebilecek pek çok çiçek çeşitleri vardır. Bambu, Benjamin, lilyum ve gül, orkide, lisyantüs ile aranje edilmiş papatya sepetleri, yucca drasena, antoryum, gerbera papatya ve daha pek çok çiçek, hem değişik saksılarda hem de ferforje şeklinde düzenlenebilir. Şık bir şekilde tasarımı yapılan ve birbirleri ile harmanlanan çiçeklerin uyumu iş yeri açılışları için sık tercih edilmekte. Böylelikle açılışlarda güzel dilekleriniz ile birlikte yakınlarınızın, sevdiklerinizin ve dostlarınızın yanlarında olduğunu belirtebilirsiniz.

Açılış Çiçekleri Yazısı

Açılış çiçekleri yazıları genelde kısa ve öz, açılışın anlam ve önemini belirtir nitelikte, hayırlı olma dilekleri ve temennilerinden oluşan yazılardır. teraryum seçimi de iş yeri açılışlarında şık bir tercih olarak öne çıkar. Hayırlı ve uğurlu olması dilekleri, mutluluk ve başarı temennileri, kazançlı günlerin ümit edilmesi, uğur getirmesi, her şeyin gönüllerince olması gibi kısa notlar çiçeklere iliştirilebilir. Açılış çiçekleri yollamak, yeni bir yer açan dostlarınızı, yakınlarınızı tebrik etmek, sevinçlerine ve heyecanlarına ortak olmak, her daim yanlarında olduğunuzu bildirmek için güzel bir yoldur. Cicekmod.com sitesi vasıtası ile açılışlara çiçek yollayabilir, arzu ettiğiniz yazıları yazdırabilirsiniz. Kısa ve öz olarak iyi dilekler içeren yazıları çiçeklere iliştirerek gönderebilirsiniz.

Saksı Çiçekleri

Dekoratif saksılarda hazırlanan çiçekler de işyeri açılışları ve törenlerde tercih edilirler. Farklı bitkilerle bir arada aranje edilmiş çiçeklerin yanı sıra uzun ömürlü olan massengena, yucca, paşa kılıcı, dreceana marginata, ficus Benjamin, bambular, monstera obliqua monkey mask, schefflera arboricola, radermachera sinica, chamaedorea elegans, ginseng bonsai, salon palmiyesi gibi pek çok uzun ömürlü bitki çeşitleri ofislerde yetiştirilmektedir ve bu nedenle açılışlarda da kısa ömürlü bitkilere nazaran çokça tercih edilirler. çiçek buketi seçenekleri de rengarenk çeşitleri ile açılışlarda bir seçenek olabilir.

Çiçek Sepeti

Açılış ve törenler için sipariş verebileceğiniz çelenk, saksı, buket çiçeklerin yanı sıra çiçek sepetleri de tercih edilebilir. Son derece şık çiçeklerle harmanlanan sepetler törenlerde göz dolduracak. çiçek sepeti tercihlerinizde sizler için özenle ve titizlikle hazırladığımız çiçekleri şık sepetler içinde aranje ederiz ve beğeninize sunarız. Açılışların konusu, törenlerin içeriği için çiçek hazırlamak profesyonel kadromuzun işidir. Beğendiğiniz çiçekleri farklı bitkilerle tasarlayarak son derece çekici sepetler oluştururuz. Sepet seçenekleri açılışın ve törenin konseptine uygun şekilde ve renkte olup zarif bir hediye olarak dikkat çekici ve şık bir şekilde aranje edilir. Açılışlar ve törenler için tanıdıklarınıza hoş bir jest yapmakla beraber iyi dileklerinizi iletmek için sitemizden çiçek seçimlerinizi yapabilir, istediğiniz tarzda düzenletebilirsiniz.