Açılış/Tören - Açılış ve Tören Çiçek siparişi
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Çiçek Mod ile özel tasarım çiçekler ve hediyeler aynı gün teslim

Açılış/Tören

Açılış/Tören Bonnyfood Lezzetleri, Yenilebilir Çiçek

Açılışa ve törenlere yönelik daha gösterişli buketler hazırlanır. Hatta direk olarak çelenkler göz önünde bulundurulur. Farklı olarak isteyenler yenilebilir çiçek tercihinde dahi bulunabilir. Adı üstünde yenilebilir lezzetler açılış törenleri sırasında kurtarıcı olmakta. Mesela gelen misafirlere ikramlık olarak sergilenmesi sağlanır. Bu denli ince düşünenler tercihini yenilebilir çiçeklerden yana yapabilir. Üstelik lezzetler herkesin damağına hitap edecek şekilde tasarlanır. Çikolatalardan meyvelere her türlü malzeme eşliğinde özenle hazırlanmaları sağlanır. Yine aynı özen buketlerle ve paketlerle de kendini gösterir.

İşyeri Açılış Çelenkleri

Açılışların olmazsa olmazları arasında çelenkler başı çekmekte. Hediyelik ya da buketlerden ziyade en başta çelenklere ilgi bir hayli fazla. Gösterişli çelenkler ise Cicekmod.com eşliğinde arka arkaya sergilenir. Bu yolla aralarından tercihte bulunmanız uzun sürmez. Ve törenin olacağını günü dikkate alarak hemen siparişe geçebilirsiniz. Hatta bazıları ‘aynı gün teslim’ olarak gözler önüne serilir. Dilerseniz hızlı bir şekilde bu alternatifi de değerlendirmeye alabilirsiniz. Aynı gün içerisinde açılış töreni yapacak olan sevdiklerinize bu yolla ulaşmanız sizin elinizde. Hemen onların yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Özenle hazırlanan renkli çelenkler eşliğinde törenlerine anlam katmanız mümkün olacaktır. Değerli hissetmelerini isterseniz hemen bu yönde tercihte bulunabilirsiniz.

Şehirdışına Çiçek Gönderme

Açılış törenleri şehir dışında olabilir. Bu durum çiçek gönderimine mani olmaz. Aksine yine hızlı bir şekilde çelenkler ya da buketler belirtilen adrese gönderilir. Hatta isteyenler farklılık amacıyla çikolata siparişi dahi verebilir. Açılışa ilişkin sergilenen bu tarz hediyelikler sayıca fazla. Aralarından istediğinizi seçmeniz ve siparişe geçmeniz bekleniyor. Siparişler güvenli bir şekilde alınıyor ve hızlı teslimata geçiliyor. Hatta bunun için yukarıda belirttiğimiz gibi aynı gün teslime dahi yer verilir. İsteyenler aynı gün içerisinde sipariş verebilir ve hediyelerin ulaştırılmasını sağlayabilir. Bunlar özel buketler, çelenkler ve de çikolatalar eşliğinde gözler önüne serilir. Hatta isteyenler özel notlar eşliğinde hediyelerine anlam katmakta özgür. Bu şekilde tebriklerinizi de iletmeniz mümkün olacaktır.

Törene Özel Yenilebilir Çiçekler

Meyve sepeti şeklinde farklı alternatiflere yer verilmiştir. Yenilebilir çiçek arayışında olanlar bu yönde dilediğini seçmekte özgür. Meyveler, çikolatalar ve de kurabiyeler arka arkaya sergilenir. Tüm bunlar tatlı atıştırmalıklar olarak ele alınır. Yine özel günlerde sevdiklerinize sunmanız için hazırlanır. Son derece şık paketler eşliğinde konsepte uyumlu hale gelmelerine özen gösterilir. Yine açılış törenlerine uygun hale gelen paketler, sevdiklerinizin mutlu olmasını sağlayacaktır. Bunun için hemen yenilebilir çiçeklere göz atarak:

  • Kek ya da kurabiye içerenlerden istediğinizi seçebilirsiniz.
  • Çikolatalı olanlar her zaman ki gibi öne çıkmayı başarmıştır.
  • Yine çikolata içeren meyve sepetleri de talep görmekte.

Bonnyfood Lezzetleri

Tören denilince ilk akla gelen çelenkler oluyor. Aynı zamanda büyük çiçek buketleri de öne çıkmayı başarmıştır. Bunları takiben lezzetli yiyecekler gözler önüne serilir. Pasta siparişi ya da bonnyfood şeklinde tercihte bulunabilir ve törende yer alan sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Üstelik bu tarz lezzetler sadece törenler için sergilenmez. Haricinde yeni doğum, iş – terfi ya da sevgililer günü için de ayrı konseptlerin hazırlanması dikkatlerden kaçmıyor. Farklı aranjmanlar eşliğinde dilediğinizi seçmekte özgürsünüz. Böylece sevdiklerinizin yanında olabilir ve onlara değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Sevdiklerinize en içten dileklerinizi bonnyfoodlar dahilinde iletmeniz de mümkün.

Yani hazırlanan bu hoş lezzetlerin yanına notlarını eklemeniz beklenir. İçten ve samimi notlar dahilinde hediyeliklerin daha anlamlı hale gelmesi sağlanır. Neyse ki sipariş sırasında tüm bu hususlar ele alınır. Neticesinde taleplere uygun bir şekilde hepsinin teslim edilmesine dikkat edilir.