Anne/Bebek
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Çiçek Mod ile özel tasarım çiçekler ve hediyeler aynı gün teslim

Anne/Bebek

Anne / Bebek Hediye

Doğum hayatın akışını değiştiren, mutluluğun en ulaşılmaz seviyesine sizi taşıyan, ailenize katılan yeni bir bireyin gelişi ile renklenen bir mucizedir. Bu yaşamın en özel gününde her anne ve her baba sevdiklerinin yanında olmasını bekler, onlar ile birlikte bu mutlu anı yaşamayı arzu eder. Doğum yapan bir anneye verilen en güzel hediye o anı ölümsüz hale getirecek bir hediye olmalı bu nedenle alışılmış hediyelerin dışına çıkmak, anne/ bebek hediye seçenekleri arasında yer almayanı bulmak ister misiniz? Bunun için birçok alternatif sizi bekliyor.

Anne Ve Bebeğe Gerekli Her Ürün Hediye Edilir

Oyuncaklardan mama sandalyesine, zıbından emzirme ürünlerine aklınıza gelen anne ve bebeğe gerekli her ürün hediye olarak tercih edilebilir. Bunların dışında bebeğin ismine özel hazırlanan hediye sepetleri de alışılmış hediye alternatifleri arasındadır. Bu hediye kutularının içinde bebek kıyafetleri, oyuncaklar, bebek şampuanları, bakım ürünleri, çikolatalar gibi farklı seçenekler konabilmekte. Bunların dışında anneye ve bebeğe özel tasarlanan takı aksesuar yine alternatif bebek hediyesi olabilir, tüm bu hediyeler uzun yıllar evlerde itina ile saklanır ve çok uzun yıllar hediyeyi verenin hatırlanması sağlanır.

Farklı Bir Hediye Tercihi Yenilebilen Çiçekler

Ama kendi tarzını verdiği hediyeye yansıtmak isteyenlere farklı bir alternatif daha var o da yenilebilir çiçek. Son yılların revaçta olan hediye seçenekleri arasında ki yenen çiçekler yeni doğum yapan anne için farklı bir hediye tercihi olacaktır. Çiçeklerin güzel tatları ile harika bir damak tadı sunulan anne çiçeklerin dünyasından belki şifa da bulacak ve çok daha kolay bir doğum sonrası süreç yaşayacaktır. Doğum yapan çiftler için önemli olan aslında hediyenin ne olduğu ya da ucuz veya pahalı olması değildir, heyecan içinde ki anne ve baba için bu heyecanlarına ortak olacak bir dost eli ya da verdikleri güven sayesinde bu gelecek kaygısı duyulan anı unutturacak bir akraba her şey demektir.

Sürpriz Hediyenle Bebek Heyecanını Paylaş

O anda doğuma girmek üzere olan bir anneye verilen bir orkide ya da bir tek gül çok şey anlatır, korkularının paylaşıldığını, heyecanının ortak yaşandığını bilmek bir anne adayı için çok önemlidir. Doğum sonrasında ise bebeğin minicik ellerini tutarken yanında ki güç alacağı hediyeden çok daha değerlidir. Bu mutlu, heyecanlı ve kaygılı günde ortama tat katmak, bir sürpriz ile heyecanlı anne ve babaya neşe getirmek için önerilen en güzel hediye bonnyfood hediyeleridir. Bonnyfood tarzında hazırlanan bir kek ya da kurabiye buketi, şık kutusu ve tarzında bir şekerleme ya da çikolatanın verdiği mutluluk verilen en pahalı hediyeden daha değerli olacaktır.

En Lezzetli Hediye Meyve Sepeti

Çikolata, fıstık çeşitli soslar ile hazırlanan meyve dilimlerinin oluşturduğu bir aranjman şeklinde hazırlanan meyve sepeti ile beklenmedik bir anda sürpriz yapabilirsiniz. Sağlıklı ve yenebilen bu meyveler hele ki yaz aylarında gerçekleşen bir doğum ise ideal hediyelere dönüşür, yüksek kaloriden korkan anne için meyve hayır demesi zor bir seçenek olacaktır, çikolata kaplı meyve sepetleri hem meyve hem de çikolataya bayılanlara sunulacak en lezzetli hediyedir. İstenilen meyvelerden oluşan çiçek sepeti görünümünde ki enfes tatlar çikolata topları, kek ya da kurabiye parçaları ile zenginleştirilebilir. En güzel, en neşeli ve en lezzetli hediyeler için Cicekmod.com sitesi Türkiye’nin her noktasına hızlı teslimat garantisi sunmakta. Beğendiğiniz ve almak istediğiniz hediyenizi istediğiniz saatte sahibine ulaştırıyoruz.