Cicek Mod Atlantis Serisi Solmayan Gül Tasarım - Gold Çiçeği

Cicek Mod Atlantis Serisi Solmayan Gül Tasarım - Gold Çiçeği

253
,30 TL
149
,00 TL
(KDV dahildir)
Ücretsiz Teslimat & Ücretsiz Kapalı Zarfında Kart Notu

Cicek Mod Atlantis Serisi Solmayan Gül Tasarım - Gold Çiçeği

253
,30 TL
149,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

odeme guven
Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Cicekmod.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Çiçek mağazalarımızca tasarlanan Cicek Mod Atlantis Serisi Solmayan Gül Tasarım - Gold ve çok daha fazlasını Cicekmod.com’da bulabilir dilediğinizi güvenle sipariş edebilirsiniz.Kayıp ülke Atlantis'ten esinlenilerek tasarlandı. Ofis ve iç mekan ortamlarınız için tasarlanan ''Atlantis Serisi Solmayan Gül Gold'un saksısı tamamen el yapımıdır. Sevdiklerinize farklı bir hediye sunmanız için özenle tasarlandı. Bakım kartı ile birlikte gönderilir. Bakımı hakkında: Gerçek ekvator güllerinden elde edilen ''Atlantis Serisi Solmayan Gül Gold" herhangi bir bakıma ihtiyaç duymadan su, güneş ve direkt temastan uzak tutulduğu sürece yaklaşık 2 yıl canlılığını korumaktadır. Ölçüleri: Saksı: 13,5 x 10 cm Not: saksı el yapımı polyester malzemedir. Kırılmaya karşı dayanıklıdır ancak el yapımı olmasından kaynaklı kusurlar barındırır.

En Son Gezilenler