Bonsai Çiçeği, Bonsai Ağacı Siparişi
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Çiçek Mod ile özel tasarım çiçekler ve hediyeler aynı gün teslim

Bonsai

Bonsai, doğayı minyatürde yeniden yaratma sanatıdır, iç mekanlarda her yerde yaşayabilen canlı sanat eserleri yaratır. Burada, çok az doğrudan güneş ışığı gerektiren veya hiç gerektirmeyen en sevdiğimiz kapalı bonsai ağacı türlerimizi topluyoruz. Hem bonsai yeni başlayanlar hem de bonsai profesyonelleri için seçenekler sunuyoruz. Birçok farklı ağaç, birçok farklı görünüme sahip, ancak size yıllarca zevk verirken, herhangi bir odanın daha görkemli görünmesini sağlayacak ağaçları da göreceksiniz.

Sıralama
« » 1 

Bonsai Sipariş

Bonsai sipariş denince binlerce bonsai çeşidiyle Cicekmod akla gelir. Bonsai konusundaki uzmanlığımız sayesinde sipariş vermenizi takiben bonsai özenle ve bonsai bilimi ışığında hazırlanmakta ve teslimatı da bonsai teslimi için özel ayırdığımız araçlarla yapılmaktadır. Sipariş verirken bonsainize kart meesajı da ekleyebilir ve onu çok özel bir hediyeye dönüştürebilirsiniz.

Bonsai Çeşitleri

Bonsai sipariş verirken sitemizde bulabileceğiniz bonsai çeşitleri , ficus bonsai, buxus bonsai, şimşir bonsai, ginseng bonsai, cennet bambusu bonsai, nolina bonsai, nandina bonsai, nar bonsai ve zeytin bonsai başta olmak üzere tüm bonsailerdir

Bonsai Bakımı

Bonsailer iki günde bir toprağını nemli tutacak kadar sulamalısınız. Sıcak ortamlarda veya günlerde daha çok sulamalı, soğuk veya güneşi az ortamlarda veya zamanlarda üç günde bir sulayabilirsiniz. Bonsainizi doğrudan güneş almayan dolaylı ama bol aydınlık bir yere koymalısınız. Bonsai siparişinizde elimizden geldiğince fotoğrafta gördüğünüzle birebir aynı bonsaiyi göndermeye gayret ediyoruz ancak sipariş veriken lütfen her bonsainin kendi ağaç kıvrımlarına sahip olduğunu unutmayın.