Cam Fanusta Solmayan Gül Rainbow 2 Çiçeği Çm3620
Cam Fanusta Solmayan Gül Rainbow 2 Çiçeği Çm3620
Cam Fanusta Solmayan Gül Rainbow 2 Çiçeği Çm3620

Cam Fanusta Solmayan Gül Rainbow 2 Çiçeği Çm3620

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Cicekmod.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Özenle tasarlanan Cam Fanusta Solmayan Gül Rainbow 2 Çiçeği Çm3620 ve çok daha fazlasını Cicekmod.com’da bulabilir dilediğinizi güvenle sipariş edebilirsiniz. Cam Fanusta Solmayan Gül Rainbow 2 Çiçeği Çm3620 dilerseniz doğum günü hediyesi olarak, dilerseniz sevgilinize hoş bir sürpriz yapmak için sipariş edebilirsiniz. İster salonunuzda ister ofisteki masanızda size ya da sevdiklerinize eşlik edecek olan Cam Fanusta Solmayan Gül Rainbow 2 Çiçeği Çm3620 ile en özel gününüzde sevdiklerinizin yüzünde tebessüm yaratabilirsiniz. Her zevke uygun, birbirinden seçkin çiçeklerle sevdiklerinizi mutlu edebilir, anneler günü veya sevgililer günü gibi en özel günlerin vazgeçilmezi olan Cam Fanusta Solmayan Gül Rainbow 2 ÇiçeğiÇm3620 ile sevdiklerinizin gününe anlam katabilirsiniz. Çiçek Mağazalarımız tarafından Cicekmod.com’da sunulan Cam Fanusta Solmayan Gül Rainbow 2 Çiçeği Çm3620 detaylarımız ; Yuvarlak cam fanus içerisinde 1 adet XL Rainbow solmayan gül, kuru tillandsia ve kurutulmuş çiçekler ile birlikte kullanılmıştır. Cam fanusa 3 adet yuvarlak ayak eklenerek yatay formuna kavuşması sağlanmıştır. Gerçek ekvator güllerinden elde edilen ''Rainbow Solmayan Gül" herhangi bir bakıma ihtiyaç duymadan su, güneş ve direkt temastan uzak tutulduğu sürece yaklaşık 2 yıl canlılığını korumaktadır. Ölçüleri: 17x22 cm'dir.
En Son Gezilenler