Cam Fanusta Solmayan Gül Tinker Bell Çiçeği Çm3607
Cam Fanusta Solmayan Gül Tinker Bell Çiçeği Çm3607
Cam Fanusta Solmayan Gül Tinker Bell Çiçeği Çm3607

Cam Fanusta Solmayan Gül Tinker Bell Çiçeği Çm3607

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Cicekmod.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Özenle tasarlanan Cam Fanusta Solmayan Gül Tinker Bell Çiçeği Çm3607 ve çok daha fazlasını Cicekmod.com’da bulabilir dilediğinizi güvenle sipariş edebilirsiniz. Cam Fanusta Solmayan Gül Tinker Bell Çiçeği Çm3607 dilerseniz doğum günü hediyesi olarak, dilerseniz sevgilinize hoş bir sürpriz yapmak için sipariş edebilirsiniz. İster salonunuzda ister ofisteki masanızda size ya da sevdiklerinize eşlik edecek olan Cam Fanusta Solmayan Gül Tinker Bell Çiçeği Çm3607 ile en özel gününüzde sevdiklerinizin yüzünde tebessüm yaratabilirsiniz. Her zevke uygun, birbirinden seçkin çiçeklerle sevdiklerinizi mutlu edebilir, anneler günü veya sevgililer günü gibi en özel günlerin vazgeçilmezi olan Cam Fanusta Solmayan Gül Tinker Bell ÇiçeğiÇm3607 ile sevdiklerinizin gününe anlam katabilirsiniz. Çiçek Mağazalarımız tarafından Cicekmod.com’da sunulan Cam Fanusta Solmayan Gül Tinker Bell Çiçeği Çm3607 detaylarımız ; Yuvarlak cam fanus içerisinde 1 adet XL yeşil-beyaz solmayan gülü, kuru tillandsia ve stabilize Hoya yaprakları ile birlikte kullandık. Gerçek ekvator güllerinden elde edilen ''Tinker Bell Solmayan Gül" herhangi bir bakıma ihtiyaç duymadan su, güneş ve direkt temastan uzak tutulduğu sürece yaklaşık 2 yıl canlılığını korumaktadır. Ölçüleri: 17x22 cm'dir. Bakım kartı ile gönderilir.
En Son Gezilenler