çiçek ara sepet

Çikolata

Çikolata Siparişi

Sevdiklerinize değer verdiğinizi onlara göndereceğiniz bir çiçek ya da çikolata ile belli edebilirsiniz. Bunun için hemen Cicekmod.com üzerinden hepsine göz atabilir ve siparişe geçebilirsiniz. Her damağa hitap eden çikolatalar tek bir adreste buluştu. İster sütlü isterseniz de çikolatalı olanları seçin. Aynı zamanda farklı aromalara sahip olanlar da gözler önüne serilir. Tüm bu çikolatalarda temin edilen malzemeler sergilenir. Tatlarını bu yolla değerlendirmeniz ve çikolata siparişi için harekete geçmeniz uzun sürmez. Üstelik tatlarından ziyade tasarımlarını da göz önünde bulundurmanız mümkün. Hepsi de özenli paketleri ile karşınızda.

Çikolata Gönder Aynı Gün

Yenilebilir çiçek olarak çikolata soslarına bandırılan kekler ve kurabiyeler boy gösterir. Aynı zamanda aralara iliştirilen enfes çikolatalar eşliğinde hoş buketler ortaya çıkar. Ve çiçek görünümüne sahip olan buketler başta göze hitap eder. Hemen hepsinin tasarımına göz atabilir ve sipariş verebilirsiniz. Üstelik aynı gün teslim edilecek olan paketler farklı bir kategoriden ele alınır. Bu sayede zaman kaybetmez ve hızlı bir şekilde sevdiklerinize çikolata gönderebilirsiniz. Baştan belirttiğimiz gibi ister sütlü ister bitterli olacak şekilde farklı alternatifler sıralanmıştır. Ve kendi zevkleriniz üzerine dilediğinizi seçmeniz bekleniyor. Üstelik tatlarından ziyade dış paketleri ve tasarımları da göz önünde bulundurulabilir. Şık paketler herkeste beğeni toplayacaktır.

Çikolata Çeşitleri

Farklı aromalar içeren çikolata çeşitleri yine farklı tasarımları ile de göz doldurmakta. Klasik kare ya da yuvarlak formları paket içerisinde hoş bir görünüm sergiler. Bu hoş görünümler arka arkaya sıralanacağı için aralarından tercihte bulunmanız uzun sürmez. Aynı zamanda çikolata kadar pastalar da zevkli tasarımları ile göz doldurmayı başarmakta. Pasta siparişi vermek isteyenler de başta tasarımları eşliğinde istediğini seçebilir. Örneğin sevdiklerinize doğum günlerinde pasta göndermeniz son derece nazik bir davranış olacaktır. Bu özel zamanlarda gönderilen çikolatalar ya da buketler, değerli hissetmelerine olanak sağlar. Bu olanaklar çeşitli paketler ve şık tasarımlar ile gözler önüne serilir.

Hediyelik Çikolatalar

Hediyelik olan çikolatalar şık kutulara sahip. Yine ister metal ister ahşap kutuda olacak şekilde temin etmek size bırakılıyor. Hatta sadece kutuların malzemesi değil tasarımları da öne çıkmalarında bir hayli etkili. Bu şekilde sadece damağa değil göze de hitap etmeleri sağlanmakta. Böylece doğum günlerinde, açılış törenlerinde ya da içinizden geldiği zamanlarda çikolata hediyeliklerine başvurabilirsiniz. Hatta sade göndermek yerine dilerseniz yanına hoş çiçek buketleri de ekleyebilirsiniz. Bu şekilde hoş bir set oluşturmak yine sizin elinizde. Ve sevdiklerinizi mutlu etmek için bu hoş setleri sipariş vererek hemen adreslerini göndermeniz mümkün. Zaman kaybetmeden siparişinizi sunabilir ve teslimini takibe alabilirsiniz.

Kişiye Özel Çikolata Sepetleri

Farklı olarak kişiye özel tasarımlara da imza atılır. Mesela verdiğiniz isim çikolataların üzerine eklenebilir. Bu şekilde çikolata tasarımları daha özel ve anlamlı hale gelir. Dilerseniz göndereceğiniz kişiye küçük notlar da iletebilirsiniz. Çikolata sepetlerine eklenen notlar da son derece anlamlı hale gelmelerine olanak sağlar. Bu şekilde meyve sepeti hazırlıklarına dahi yer verilir. Hatta çikolata soslarına sahip olan meyveler herkesin damağına hitap eder. Mesela söz ve nişan kutlamalarında bu tarz bir farklılık ele alınabilir. Klasik çikolata kutularından ziyade soslu meyve sepetleri göz dolduracaktır. Üstelik gelen misafirlere ikram etme amaçlı kullanılır. Kısacası meyve ve çikolata sepetleri herkesin işine yarar. Mesela yeni işe başlayan arkadaşlarınıza ya da doğum yapan sevdiklerinize göndermeniz mümkün. Her türlü özel zamana eşlik edeceği açık durumda.