Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Çiçek Mod ile özel tasarım çiçekler ve hediyeler aynı gün teslim

Doğum Günü

Doğumgünü Bonnyfood Lezzetleri, Yenilebilir Çiçek

Doğum günleri için sevdiklerinize, arkadaşlarınıza tatlı bir sürpriz yapmak ister misiniz? Yenilenebilir çiçek lezzetleri ile en güzel doğum günü hediyelerinden birini sunun! Özel bir günde tabiki özel bir lezzet ve tasarım ile sizlere hizmet ediyoruz. Cicekmod.com sitemizde çiçek, pasta, çikolata, hobi-kozmetik eşyalar, bonnyfood, şeker-jelibon, hediyelik eşyalar vb. kategorilerden çok çeşitli aranjmanlar sunulur.

Doğum günü Bonnyfood Nasıl Hazırlanır?

Doğumgünü için sevgilinizi, arkadaşınızı, anne-babanızı, iş arkadaşlarınızı, değer verdiğiniz insanları bir Bonnyfood sepeti ile çok mutlu edebilirsiniz! Doğum günlerinde sevginizi en iyi şekilde iletmek ve aynı zamanda sevdiklerimizi gülümsetmek isteriz. Onlara yapacağımız en güzel jestlerden biri çok göz alıcı, renk renk, çeşit çeşit yenilebilir çiçek paketi yollamaktır! Hatırlandığını, sevildiğini hissettirirken aynı zamanda enfes lezzetler ile de ağzını tatlandırın! Bonnyfood paketlerimizde birçok farklı ürün kullanılabilir. Ekibimiz tarafından özel hazırlanmış çok çarpıcı tasarımlarda Bonnyfood buketleri ve sepetleri sitemizde sunulur. Dilerseniz kendiniz de sepetinizi hazırlayabilir ve hangi ürünlerin koyulmasını istediğinizi bize iletebilirsiniz. Bonnyfood ürünleri farklı boyut, renk ve tasarımda platformların üzerinde hazırlanabilir ya da sepetlere konulabilir. Bonnyfood ürünleri ile birlikte hediyelik eşyalarımızdan da gönderebilir, doğum günlerinde sevdiklerinizin mutluluğunu katlayabilirsiniz! Hediyelik eşyalarımızda da birçok çeşit bulunur. Hem yenilebilir çiçek sepetlerinize hem de hediyelik eşyalarımıza not koydurtmanız da mümkün! İçinizden geçeni doğum gününde sevdiklerinize iletin!

Bonnyfood Sepetlerinde Neler Bulunur?

Bonnyfood sepetlerimizde çok çeşitli lezzetler ile harika aranjmanlar yaratıyoruz! Göz alıcı ve çarpıcı güzelliklerinin yanı sıra özel tatları, tazelikleri ile de ürünlerimiz çok beğeniliyor. Çeşit çeşit truffle topları, çikolatalı kekler, cupcake çeşitleri, çikolatalar, meyve ve şekerlemeler ile Bonnyfood sepetleriniz hazırlanıyor! Birbirinden farklı çok çeşitli kurabiyelerden de sepetinize ekleyebilirsiniz. Dilerseniz kendi istedikleriniz arasından ekleme yaptırmanız ya da kendi tasarımınızı siteye iletmeniz mümkündür. Yenilebilir çiçek ürünlerini doğum günü hediyesi olarak sipariş edebilirsiniz. Ayrıca sitemizde meyve sepeti çeşitleri de onlara büyük bir şölen yaşatacak! İsterlerse etrafındaki insanlara da bu nefis yiyeceklerden ikram edebilirler! Meyve sepetlerimizde en taze halleriyle portakal, kavun, karpuz, kivi, muz, çilek, elma dilimleri vb. birçok meyve bulunur. İsterseniz sade isterseniz çikolata kaplamalı olarak sipariş verebilirsiniz. Sağlıklı ve lezzetli bir doğum günü hediyesi için meyve sepetlerimize göz atabilirsiniz.

Bonnyfood Ne Kadar Dayanır?

Bonnyfood ürünleri ilk günkü tazeliklerini, görüntülerini, tatlarını ve formlarını korumaları için buzdolabında saklanmalıdır. Ürün alıcıya ulaştığında buzdolabına koyulması ve birkaç gün içinde de tüketilmesi tavsiye edilir. Bonnyfood ürünlerimiz tazedir ve günlük olarak siparişler hazırlanır. Sipariş geldiğinde her zaman günlük ürünleri size göndermek üzere yola çıkartıyoruz. Özel soğutuculu araçlarımız da siparişinizin en iyi biçimde sevdiklerinize ulaşmasını sağlıyor. Sitemizden sevdiklerinizin doğum günü için pasta siparişi de verebilirsiniz! Pasta lezzetleri tabi ki doğum günlerinin vazgeçilmezlerindendir! Pasta şefimiz ise en özel tariflerini ve tasarımlarını sizler için hazırlıyor!

Bonnyfood Siparişleri Aynı Gün İçinde Gönderilir mi?

Bonnyfood siparişlerinizi aynı gün içinde teslim ediyoruz! Yenilebilir çiçek buketlerimiz için teslimat koşulları sayfalarında belirtilmiştir. Ürünler en kısa sürede hazırlanır ve aynı gün içinde de teslimatı gerçekleşir. Teslimat için bir saat aralığı ve tarih tercihi yapabilirsiniz. Doğum günü için özel bir hediye düşünüyorsanız ve bunun için özellikle lezzetli hediyelere yönelmişsiniz çikolata siparişi vermek de harika bir tercih olacaktır! Çikolata başlı başlına yenildiğinde mutluluk veren bir besindir; bir de üstüne çeşit çeşit çikolatalardan nefis aranjmanlar eklenince sevdiklerinize çok daha mutlu olacakları bir hediye sunabilirsiniz!