Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Çiçek Mod ile özel tasarım çiçekler ve hediyeler aynı gün teslim

Ev/Yaşam

Ev / Yaşam

Evimize konfor, şıklık, rahatlık ve işlevsellik katan ve hayatımızı kolaylaştıran birçok ürün çeşidi vardır, detayları ile evin dekorasyonunu tamamlayan mobilya, aksesuar, beyaz eşya, küçük ev aletleri gibi ürünler yaşam kalitesinin artmasını da sağlar. Kişilerin tarzlarını öne çıkaran tasarımlar ile hazırlanan ev ve yaşam ürünleri evlerin sıcacık ve samimi bir hale dönmesini de destekler. Günün yorgunluğunu uzandığınız anda üzerinizden alan bir koltuk, unutulmaz sohbetlere ev sahipliği yapan bir yemek masası, sizi tarif eden küçük objeler ve size keyif veren tüm dekoratif ürünler mutlu olmanızı sağlayacaktır.

Sıralama
« » 1 

Hayat Hediye Anlayışını Değiştirdi

Sizin için en özel gün olan doğum günü hediyesi olarak verilen bir küçük ev yaşam ürünü hediye verenin hayatınıza bir iz bırakması demektir. Sizin zevkinizi ortaya koyan bir hediye seçimi evinizde ki şıklık, konfor ve rahatlığa bir dokunuştur, modasını yitirmeyen popülerliğinden yıllar geçse de hiçbir şey kaybetmeyen ev yaşam ürünlerini hediye olarak vermek doğru bir seçenek. Ancak değişen hayat şartları hediye anlayışını da değiştirdi şimdilerin yeni modası Lezzetli hediyeler vermek. Rutin ve ritüellerin dışında bir hediye olarak daha sık rastlanan bu lezzet şölenleri hem gözlerimizin hem de damağımızın bayram etmesine vesile oluyor. Yine hediyeyi vereceğiniz kişinin zevk ve alışkanlıklarına ve beğenilerine göre kişiye özel olarak hazırlanma imkanına sahip olan bir meyve sepeti son yılların en popüler hediyesi olmuş durumda.

Rutin Ve Ritüellerin Dışında Ki Hediyeler

Gelenekselliğin dışında modern hayatın bir getirisi olan alternatif hediye seçenekleri anı yaşamaktan keyif alan, bir hediyenin sadece sevginin paylaşımı olduğunun bilincinde ki insanlar için değişiyor. Her birey kendi yaşayacağı mekanı yine kendisi ferah ve huzurlu bir ortam haline getirebilir bunun için birilerinin hediyeleri ile hayatına dokunmasına gerek yoktur. Ama sevimli, neşeli, sürprizler ile dolu bir anın yaşanması için seçilen hediye değerlidir, insanların hediye olarak beklentileri son yıllarda oldukça değişti, insanlar hem aldıkları hem de verdikleri hediyelerin ölümsüz ve kalıcı olmasından ziyade sadece o anın mutlu yaşanmasını sağlamasını istiyor.

Neşeli Ve Eğlenceli Hediye Çeşitleri Tam Sizin Seçiminiz

Bunun için gerek internette gerekse alış veriş merkezlerinde daha sık olarak görülen hediye alternatifleri arasına bonnyfood ürünleri de girdi. Bonnyfood ürünleri dendiğinde akla ilk gelen yenebilir çiçekler olsa da seçenek oldukça fazla. Çikolata toplar, kek ve kurabiye parçaları ile tasarlanan özel meyve sepeti de bir bonnyfood tarzı,  meyvelerden oluşan buketlerde. Hediye aldığınız sevdiğinizin kişiliğini, nelerden hoşlandığını ve hayatında neler olmasını istediğini bilen birisi iseniz o zaman neşeli ve eğlenceli hediye çeşitleri tam sizin seçiminiz olacaktır. Birlikte yiyeceğiniz hediye paylaştığınız güzel bir an olacağı gibi keyif veren bir anı olarak da ömür boyu hatırlanacaktır.

Hediye Çeşitliliği İle Yılların Güvenli Adresi

Hediyenin anlamı ve önemi ne ömür boyu saklasındır ne de maddi olarak büyüklüğü, hediyenin tek bir anlamı vardır, paylaşılan sevgi, verilen değer ve birlikte geçirilen özel ve unutulmaz zamanlar. Ve tüm bunları rengârenk çiçekler ile dolu bir çiçek sepeti de hayata geçirebilir, yeter ki yanınızda bu anlamın kıymetini bilen biri olsun. Geniş hediye çeşitliliği, ihtiyaçlarınızı karşılayan alternatifleri, hızlı teslimatı ile yılların güvenli adresi Cicekmod.com sitesi tüm özel günler için hazırlanan hediye tercihlerinizi zamanında adresine ulaştırır. 15 yıllık güven, istikrar ve garantili satış için sizde Türkiye’nin en sık ziyaret edilen sitesini seçin.