Çerçeve Happy New Year Orkide Tasarım Çiçeği Çm2418
Çerçeve Happy New Year Orkide Tasarım Çiçeği Çm2418
Çerçeve Happy New Year Orkide Tasarım Çiçeği Çm2418

Çerçeve Happy New Year Orkide Tasarım Çiçeği Çm2418

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Cicekmod.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Özenle tasarlanan Çerçeve Happy New Year Orkide Tasarım Çiçeği Çm2418 ve çok daha fazlasını Cicekmod.com’da bulabilir dilediğinizi güvenle sipariş edebilirsiniz. Çerçeve Happy New Year Orkide Tasarım Çiçeği Çm2418 dilerseniz doğum günü hediyesi olarak, dilerseniz sevgilinize hoş bir sürpriz yapmak için sipariş edebilirsiniz. İster salonunuzda ister ofisteki masanızda size ya da sevdiklerinize eşlik edecek olan Çerçeve Happy New Year Orkide Tasarım Çiçeği Çm2418 ile en özel gününüzde sevdiklerinizin yüzünde tebessüm yaratabilirsiniz. Her zevke uygun, birbirinden seçkin çiçeklerle sevdiklerinizi mutlu edebilir, anneler günü veya sevgililer günü gibi en özel günlerin vazgeçilmezi olan Çerçeve Happy New Year Orkide Tasarım ÇiçeğiÇm2418 ile sevdiklerinizin gününe anlam katabilirsiniz. Çiçek Mağazalarımız tarafından Cicekmod.com’da sunulan Çerçeve Happy New Year Orkide Tasarım Çiçeği Çm2418 detaylarımız ;  15 x 26 x 9 cm ölçülerinde çerçeve içerisinde orkide tasarımıdır. Frame Serisi Orkide tasarım tamamen O'na özel hazırladığımız çok özel bir saksıda gönderilir. 6 farklı mesaj barındıran bu tasarım ile O'na istediğiniz mesajı gönderebilirsiniz. Bakım kartı ile birlikte gönderilir. Orkideler köklerinde su depolayan bitkilerdir. Bu yüzden haftada iki kez püskürtme yöntemiyle su verilmesi ya da köklerinin suyun altında tutulması kafidir. Ayrıca orkideler ışığı ve gece esintisini sever. Yaz aylarında özellikle geceleri açık bir pencere önünde tutulması çiçeklenme oranını arttırır. Çiçekleri tamamen döküldüğünde bir sonraki çiçeklenme dönemine kadar serin bir ortamda muhafaza edilmesi kafidir.  
En Son Gezilenler