Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Çiçek Mod ile özel tasarım çiçekler ve hediyeler aynı gün teslim

Geçmiş Olsun

Geçmiş Olsun Bonnyfood Lezzetleri, Yenilebilir Çiçek

Ayrı konseptler eşliğinde tasarlanan yenilebilir çiçekler, herkesin özel zamanına hitap etmeyi başarmıştır. Mesela doğum günlerinden yeni bebeklere kadar her türlü aranjman ele alınır. Bunlar bonnyfood şeklinde ele alınır ve dilediğinizi seçmeniz beklenir. Üstelik tercihleriniz üzerine özel notlar eklemeniz de sizin elinizde. Geçmiş olsun dileklerinizi en içten şekilde ifade etmeniz sağlanır. Bu özel günlerde gönderilen buketler akılda kalmanızı sağlar. Sevdiklerinize ne denli değer verdiğinizi hissetmeniz mümkün hale gelir. Sadece hastalıkta değil aynı zamanda özel günlerde de sevdiklerinizi mutlu etmek için yenilebilir çiçeklere ya da buketlere başvurmak sizin elinizde.

Geçmiş Olsun Hediyesi

Hasta olan ve de hastanede yatan sevdiklerinize lezzetli hediyeler sunmak artık zor değil. Onlara ‘geçmiş olsun’ dileklerinizi çeşitli şekillerde iletmeniz mümkün. Mesela yenilebilir çiçekler ya da hediyeler ile işiniz uzun sürmez. Neyse ki hepsi Cicekmod.com eşliğinde gözler önüne serilir ve aralarından tercihte bulunmanız beklenir. Hepsine ilişkin tüm merak edilenler arka arkaya sergilenir. Mesela kullanılan malzemelerden fiyatlarına kadar tüm hususlar ayrı ayrı ele alınır. Bu yolla satın almak isteyenlerin bilgi sahibi olmalarına özen gösterilir. Neticesinde teslimat sürelerine göre aralarından dilediğinizi seçmeniz beklenir.

Erkeğe Geçmiş Olsun Çiçeği

Erkeklere özel olarak hem yenilebilir hem de klasik çiçek sepeti aranjmanlarına yer verilmiştir. Aralarından dilediğinizi seçmeniz beklenir. Bu şekilde ayrı ayrı sıralanmaları işinizi kolay hale getirecektir. Erkeklerin ve kadınların beğenisini toplayacak olan pek çok buket seçeneği mevcut durumda. Mevsim çiçekleri eşliğinde tasarlananlar öne çıkmayı başarmıştır. Renk renk ya da farklı ebatlardan tasarlanan buketler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Başta görünümleri arkasından da kokuları ile herkesi memnun edeceklerini unutmamak gerekir. Bu hoş sunumları takiben erkeklerin beğenisini toplamanız uzun sürmez. Görenleri kendine hayran bırakan pek çok çiçek buketi hatta sepeti mevcut. İsterseniz yenilebilir çiçek tasarımlarından da dilediğinizi seçebilirsiniz.

Geçmiş Olsun Notları

Meyve Sepeti ya da çiçek buketleri eşliğinde sevdiklerinize geçmiş olsun dileklerinizi iletmeniz uzun sürmez. Bu tarz sepetlerin ve de buketlerin yanına notlar eklemeniz beklenir. Notlarınız eşliğinde en içten dileklerinizi ifade edebilirsiniz. Arkadaştan akrabaya herkese notların bulunduğu buketler gönderilebilir. Sadece çiçek buketlerine değil bonnyfoodlara da göz atmak sizin elinizde. Tatlı atıştırmalıklar herkesin dikkatini çeker. Başta özenli paketleri eşliğinde öne çıkmaları başardıkları görülür. Beraberinde son derece lezzetli olmaları da talep görmelerinde bir hayli etkili. Neticesinde klasik çiçek buketlerinden ziyade lezzetli hediyeler popüler hale gelmiştir. Üstelik yine çiçek buketleri gibi hoş görünümlere imza atılmıştır. Bu yolla yeni iş, bebek ve de doğum günü gibi özel zamanlara dair ayrı tasarımlara imza atılmıştır.

Kayınpedere Geçmiş Olsun Hediyesi

Kayınpederine doğum günü hediyesi arayanlar da tercihini bonnyfoodlardan yana yapabilir. Son derece lezzetli olan yenilebilir çiçekler, herkesin mutlu olmasını sağlar. Yine aynı şekilde geçmiş olsun hediyeleri için de yenilebilir olanlara göz atmanız mümkün. Mesela meyveler olmazsa olmazlar arasında boy gösterir. Taze ve lezzetli olan meyveler tek bir sepet ya da buket eşliğinde gözler önüne serilir. Bu yolla hoş bir tasarıma imza atılır. Bu hoş tasarım tadı ile de görenleri kendine hayran bırakır. Hem göze hem de damağa hitap etmesi söz konusudur. Bundan kaynaklı olarak lezzetli hediyeler öne çıkmayı başarmıştır. Hediyelerin yanına eklenen notlar da anlamlı hale gelmelerini sağlayacaktır. Mesela bu şekilde geçmiş olsun dileklerinizi iletmeniz ve sevdiklerinizin yanında olmanız mümkün.