Hedron Saksıda Mavi - Mor Orkide Tasarım - Siyah Çiçeği Çm3735
Hedron Saksıda Mavi - Mor Orkide Tasarım - Siyah Çiçeği Çm3735
Hedron Saksıda Mavi - Mor Orkide Tasarım - Siyah Çiçeği Çm3735

Hedron Saksıda Mavi - Mor Orkide Tasarım - Siyah Çiçeği Çm3735

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Cicekmod.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Özenle tasarlanan Hedron Saksıda Mavi - Mor Orkide Tasarım - Siyah Çiçeği Çm3735 ve çok daha fazlasını Cicekmod.com’da bulabilir dilediğinizi güvenle sipariş edebilirsiniz. Hedron Saksıda Mavi - Mor Orkide Tasarım - Siyah Çiçeği Çm3735 dilerseniz doğum günü hediyesi olarak, dilerseniz sevgilinize hoş bir sürpriz yapmak için sipariş edebilirsiniz. İster salonunuzda ister ofisteki masanızda size ya da sevdiklerinize eşlik edecek olan Hedron Saksıda Mavi - Mor Orkide Tasarım - Siyah Çiçeği Çm3735 ile en özel gününüzde sevdiklerinizin yüzünde tebessüm yaratabilirsiniz. Her zevke uygun, birbirinden seçkin çiçeklerle sevdiklerinizi mutlu edebilir, anneler günü veya sevgililer günü gibi en özel günlerin vazgeçilmezi olan Hedron Saksıda Mavi - Mor Orkide Tasarım - Siyah ÇiçeğiÇm3735 ile sevdiklerinizin gününe anlam katabilirsiniz. Çiçek Mağazalarımız tarafından Cicekmod.com’da sunulan Hedron Saksıda Mavi - Mor Orkide Tasarım - Siyah Çiçeği Çm3735 detaylarımız ; Orkideler köklerinde su depolayan bitkilerdir. Bu yüzden haftada iki kez püskürtme yöntemiyle su verilmesi ya da köklerinin suyun altında tutulması kafidir. Ayrıca orkideler ışığı ve gece esintisini sever. Yaz aylarında özellikle geceleri açık bir pencere önünde tutulması çiçeklenme oranını arttırır. Çiçekleri tamamen döküldüğünde bir sonraki çiçeklenme dönemine kadar serin bir ortamda muhafaza edilmesi kafidir.
En Son Gezilenler