Geometrik Siyah Teraryum
Geometrik Siyah Teraryum

Geometrik Siyah Teraryum

349
,00 TL
(KDV Dahil)

Geometrik Siyah Teraryum

349,00 TL (KDV Dahil)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle ve/veya ilçe adını yazın ve seçin. Cadde veya sokak bilgisini buraya girmeyin.
(Bu ürün sadece İSTANBUL'a teslim edilebilmektedir.)çiçek mod ödeme seçenekleri

çiçek mod güvenlik
Ürün Detayları

 Son dönemlerde oldukça popüler olan Teraryum hayatımıza 1800’lü yıllardan itibaren girmiştir. Kirli havadan rahatsız olan bir botanik sever tarafından keşfedilmiştir. Bu sayede doğayı evlerimize taşımış olduk. Aslında biz Teraryuma karadaki akvaryum da diyebiliriz. Adeta minyatür bir botanik bahçesini andıran teraryumlar hem evinize temiz havayı hem de botanik hissini yaşatır. Bu özel ve şık tasarım ürünü gönül rahatlığıyla sevdiklerinize hediye edebilirsiniz…
Ürün Ölçüleri
Yükseklik: 21 cm
Genişlik: 27 cm
Ürün Özellikleri ve Bakımı
Ürünümüz özel tasarım geometrik cam içerisinde Hawortia Rhipsalis, Cactus, Crasula, Renkli Moss, minyatür meyveler ve kurutulmuş doğal bitkiler vardır. Zemini ise doğal çim ile kaplanmıştır.
Düzenli bir şekilde püskürtme yöntemiyle sulama yapın. İlerleyen zamanlarda çürüyen kısımları kesin ve teraryumunuzu canlı tutun. Temiz hava almasına özen gösterin. Gübre kesinlikle koymayın. Ayrıca direkt güneş ışığına maruz bırakmayın.

En Son Gezilenler