Gül Siparişi, Gül Gönder
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Çiçek Mod ile özel tasarım çiçekler ve hediyeler aynı gün teslim

Gül

Gül siparişi, romantizmin derin bir göstergesi olmakla birlikte, aynı zamanda ister hayatınızdaki özel birine yıldönümü çiçeği buketi gönderiyor olun, ister annenize sizin için ne kadar önemli olduğunu hatırlatın, ister onun yeni işini tebrik edin, güller her türlü çiçek sepeti türü ile sevginizi göndermenin de her zaman mükemmel yoludur. Tutkulu kırmızı renginden,  oynak sarıya , gizemli koyu maviye kadar çarpıcı çiçek renklerimizden  gül siparişi  verebilirsiniz.

Güller

Çiçek denildiğinde belki de ilk akla gelen çiçek, romantizm ve aşkın sembolü olan Sevgiliye Çiçek gülleri kim sevmez? Güller içerdikleri anlam, iletmek istedikleri mesajlar ile söylemek istediklerinizi sevdiklerinize sizin yerinize fısıldarlar. Güller ile duygularımızı kolayca açıklayabilir, sevdiklerimize belki de söylemeye çekindiğimiz hislerimizi gül göndererek ifade edebiliriz. Cicekmod.com olarak sunduğumuz her gülü özenli bir şekilde hazırlıyor ve sizler için satışa sunuyoruz. Size de vereceğiniz gül siparişleri ile sevdiklerinizin yüzlerini gülümseterek mutlu olmak kalıyor. Birbirinden güzel ve taze gülleri sizin için özenle hazırladığımız gülleri gül buketleri, kutuda güller, saksıda çiçek olarak tercih edebilirsiniz.

Çiçekler arasında yüzyıllardır özen bir yere sahip olan güller sevgililer günü çiçeği, doğum günü çiçeği, söz nişan çiçeği olarak kullanılmasının yanı sıra tebrik, sevgi ifadesi olarak da kullanılmaktadırlar. Güzelliği ile pek çok şiire, şarkıya ya da resme konu olan güller, her zaman güzel bir seçim olarak öne çıkmaktadırlar. Özel günleriniz için sipariş vereceğiniz güller ile sevdiklerinize verdiğiniz değeri gösterebilir, özellikle sevginizi, aşkınızı, tutkunuzu bir veya birden fazla gül göndererek belirtebilirsiniz. Ancak gül seçiminde belirli konulara dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü güller renklerine ve sayılarına göre farklı anlamlar taşırlar.

Gül siparişi neyi ifade eder?

Güller genellikle sevginin, hayranlığın ve tutkunun sembolü olarak kabul edilir. Özel anlamları olan bazı gül renkleri ise şunlardır:

 • Sarı gül siparişi: Sarı güller tezahürat, neşe ve heyecanı ifade eder.  Bu nedenle sarı güller örneğin annenizin doğum günü veya mezuniyetler için doğru seçimdir.
 • Turuncu gül siparişi: Turuncu güller enerji, canlılık, dostluk veya tutkuyu ifade eder. Bu nedenle turuncu güller, örneğin arkadaşlar veya sevgililer için doğru seçimdir.
 • Mavi gül siparişi: Mavi güller, gizem ve erişilemez anlamına gelir ve ileri düzey romatizm içerir.
 • Beyaz gül siparişi: Beyaz güller gençliği, saflığı ve yeniden doğuşu ifade eder. Bu nedenle beyaz güller örneğin  düğünler veya yeni anneler için doğru bir seçimdir.
 • Çok renkli gül siparişi: Çok renkli güller tezahürat, eğlence, tutku ve hayattan zevk almayı ifade ederler. Bu nedenle tüm durumlar için doğru bir seçimdir.


Gül siparişini  özel kılan nedir?

Güller, sevgiyi çağrıştırdıkları için özellikle tercih edilir.  Cicekmod pek çok gül buketi, solmayan gül ve saksıda gül seçeneği ile gül siparişi vermenizi kolaylaştırır. Sadece duruma en uygun olduğunu düşündüğünüz buket rengini ve stilini seçin, sonra şanslı alıcıya gül siparişini tarih ve adres seçimiyle hızlıca verin.

Gül bakımı nasıldır?

 1. Önce güllerin saplarını vazo büyüklüğüne uyacak şekilde kesin. Sapları diyagonal olarak kesmeniz önemli.
 2. Ardından, vazoyu normal sıcaklıkta tatlı su ile doldurun.
 3. Mevcutsa, bir paket çiçek besinini suya karıştırın.
 4. Gülleri suya koyun ve beğeninize göre düzenleyin.
 5. Güllerinizi bol miktarda ama dolaylı güneş ışığı alan, ancak aşırı sıcak olmayan bir yere yerleştirin.
 6. Güllerinizin mümkün olduğunca uzun süre canlı kalması için bu işlemi 3 günde bir yineleyin.