Cicek Mod Haworthia Ve Sukulent Seti 20'li Çiçeği

Cicek Mod Haworthia Ve Sukulent Seti 20'li Çiçeği

474
,30 TL
279
,00 TL
(KDV dahildir)
Ücretsiz Teslimat & Ücretsiz Kapalı Zarfında Kart Notu

Cicek Mod Haworthia Ve Sukulent Seti 20'li Çiçeği

474
,30 TL
279,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

odeme guven
Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Cicekmod.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Çiçek mağazalarımızca tasarlanan Cicek Mod Haworthia Ve Sukulent Seti 20'li ve çok daha fazlasını Cicekmod.com’da bulabilir dilediğinizi güvenle sipariş edebilirsiniz. bakımı kolay ve bol çiçeklenen sukulentlerin başında gelir. Yanlardan verdiği sürgünlerle toprağın üzerini hızla kaplayan bitki, sürgünleriyle bir arada çiçeklenme dönemine girdiğinde, görülmeye değer bir manzara yaratır. Çanak şekilli yapraklarından kolaylıkla çoğaltılabilen, çok yıllık bitki ne kadar ışık alırsa performansını ve güzelliğini o denli sergileyebilir. En güzel yarı gölge alanda yetiştirilebilen echeverialar her gün düzenli en az 8-10 saat ışık almalıdırlar. Yazın aşırı yakıcı öğle güneşinden korunmak isterler. Bakım kartı ile birlikte gönderilir.

En Son Gezilenler