Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Çiçek Mod ile özel tasarım çiçekler ve hediyeler aynı gün teslim

Hediyelik

Hediyelik

Her hangi bir karşılık beklemeden sevdiğin kişiye sunulan onu hatırladığını ve seni hatırlamasını sağlayan nesnelere hediye denir. Hediye insanın yaratıldığı andan bu yana duygularını anlatmak için kullandığı bir yöntem, tüm dinlerin bahsettiği Âdem ile Havva’nın da cennetten kovulmasının nedeni hediye edilen bir elma değil mi?  Sevginin, değerin ve hatırlanmanın en sade ve en doğal yolu olan hediye aynı zamanda sosyal yaşamında önemli bir unsurudur. İnsanların daha sosyal bir yaşam sürmesine fırsat sağlayan hediyeleşmek her toplumda vardır.

Sıralama
« » 1 

Hediye İnsanlar Arasındaki Bağları Güçlendirir

Sevdiklerimize hediye almak için özel bir günün kutlanmasını bekleriz oysa sevdiğine, ona olan sevgini anlatmak için özel bir ana ihtiyaç yoktur. doğum günü hediyesi diğer günlerden farklıdır çünkü doğum günlerinde karşılıklı hediye alış verişi olmaz sadece bir kişi için hediye alınır o yüzden doğum günü özeldir ama diğer günler sonradan insan yaşamına giren günlerdir. Örneğin evlilik yıldönümü, insanlar hayatlarını birleştirdikleri, yaşamlarının odak noktasına taşıdıkları sevdiklerine evlilik yıldönümü hediyesi almak için de özel anı beklerler. Dünyada ki kültürlerin bir parçası olan hediye alma ve hediye verme insanlar arasında ki bağları da güçlendirir, hediye paketlenmiş bir kutu değildir ona sadece bu anlamı yüklemek doğru olmaz.

Özür Dileminin En Şık Hali

Hediye ziyarete giderken alınan bir çikolata ya da bir kutu şekerleme de değildir, hediye yüklendiği anlam ile ve verdiği mesaj ile duyguların paylaşımı, hislerin dışa vuruşu ve sevdiğine verdiğin kıymetin anlatımıdır. Kalp kazanmanın anahtarı, kırılan kalplerin tamircisi, özür dileminin en şık hali, yapılan hatanın düzeltilmesi için en şirin kurtarıcıdır hediye, hediyeyi verme nedeni seçiminde en iyi yol göstericidir. Örneğin özür dilemek için alınmışsa o zaman bir pasta ya da çikolata en doğru seçim olur, yemeden önce affettirir ve bittiği anda hatanızı unutturur.

Hediye Maddi Değil Manevi Değeri İle Özeldir

Hediye aldığınızda ya da verdiğinizde onun maddi değerinin asla söz konusu edilmemesi gerekir çünkü hediye maddi değeri ile değil manevi değeri ile özeldir, çok basit bir obje içine konan bir not ile çok daha anlamlı bir hale gelir. Bir buket çiçek yerine alınan yenilebilir çiçek sevdiğinizin hem görsel açıdan gözüne hitap eder hem tat olarak damağına hem de alışılmış hediye seçeneklerinin dışında olması ile ona özel olduğunu daha fazla hissetmesini sağlar. Hediye seçiminde önemli olan alacağınız kişinin zevkleri konusunda fikir sahibi olmak, nelerden hoşlandığını bilmek ve hayatınızda ki değerini anlamasına yardımcı olacak alternatifleri bilmektir.

Hediyeyi Belirleyen Kişinin Özellikleridir

Birlikte çektirdiğiniz bir fotoğrafın çerçevelenerek hediye edilmesi gibi basit ama her bakıldığında hatırlanmanızı sağlayacak bir hediye ile unutulmaz bir tatil rezervasyonu arasında ki farkı belirleyen hediyeyi vereceğiniz kişinin öncelikleridir. Kimi bir minik not yazısı ya da onun için özel hazırlanmış bir meyve sepeti ile mutlu olurken bir diğeri pahalı ve abartılı bir hediye ile mutlu olduğunu zanneder. İster pahalı ve abartılı ister gösterişten ve iddiadan uzak ama anlam yüklü bir hediye, aradığın neyse bulacağın adres belli Cicekmod.com sitesi. En şık, en özel, en tatlı ve en lezzetli hediyeler arıyorsan farklılık yaşatmak istiyorsan gideceğin adres olan hediye sitesi tüm özelliklerde ki alternatif hediye tercihleri için onlarca hatta yüzlerce olanak sunuyor, sevdiğinizin beğenilerine göre seçeceğiniz hediyeyi aynı gün teslim edebilir, özel anı istediğin şekilde yönlendirebilirsin.