İçimden Geldi - İçinizden Geldiği Sevdiklerinize Çiçek Gönderin
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Çiçek Mod ile özel tasarım çiçekler ve hediyeler aynı gün teslim

İçimden Geldi

İçimden Geldi Bonnyfood Lezzetleri, Yenilebilir Çiçek

Sevdiklerinizi mutlu etmek için özel bir güne ihtiyacınız yok. Özel bir gün olmasa da  hediyeler eşliğinde onları keyifli hale getirmeniz artık çok kolay. Hemen Cicekmod.com eşliğinde lezzetli hediyelere ve eğlenceli paketlere göz atarak istediğinizi seçebilirsiniz. Yani bonnyfoodlar sayesinde herkesin yüzünü güldürmeniz mümkün. Bu lezzetli atıştırmalıkları gören ve mutlu olmayan yok. Aksine sevdiklerinizi özel hissettirmek isterseniz hemen atıştırmalıklardan yana dilediğinizi seçmekte özgürsünüz. Gerek özenli paketlerini gerekse lezzetlerini dikkate alarak istediğinizi seçebilir ve gönderebilirsiniz.

Yenilebilir Çiçek

Çiçek buketlerinden farklı bir hediyelik sunmak isteyenler bonnyfood tercihinde bulunabilir. Yine buketlere benzer bir görünüm sergileyen bonnyfoodlar da görenleri kendine hayran bırakmakta. Özellikle de son derece şık paketlere sahip olmaları dikkatlerden kaçmıyor. Örneğin çubukların üzerine iliştirilen çikolatalar, kekler ve kurabiyeler çiçek görünümüne sahip. Bu haliyle ‘yenilebilir çiçek’ şeklinde anılması söz konusudur. Başta göz alan yenilebilir çiçeklerin gerçek bir buket halinde sergilenmesi dikkatlerden kaçmıyor. Hemen arkasından ayrı konseptler içerdikleri için de tercihte bulunmanız uzun sürmez. Mesela:

  • Doğuma yani yeni bebeği olanlara gönderilebilir.
  • İş ve terfi için ayrı yenilebilir çiçekler tasarlanmıştır.
  • Özel olarak anneler ve sevgililer günü için de buketler mevcut.

Yenilebilir Çiçek Aynı Gün Teslimat

Yukarıda belirttiğimiz gibi sevgiliye bonnyfood yenilebilir çiçek hediye etmek isteyenler konseptler dahilinde istediğini seçebilir. Sevgililere dair daha romantik tasarımlara imza atılması dikkatlerden kaçmıyor. Mesela kırmızı olmazsa olmaz renkler arasına katılır. Kırmızı gül görünümüne sahip olan yenilebilir çiçekler tasarlanır. Ve görenleri bir hayli mutlu edecekleri açık durumda. Mesela sadece çikolatalardan tasarlanan buketlere göz atmak sizin elinizde. Aynı zamanda meyve sepetleri de mevcut. Dilerseniz bu tatlı sürprizlere de yönelebilirsiniz. Son derece lezzetli olan meyveler eşliğinde özenle buketler tasarlanır. Gerek sevgiliye gerekse arkadaşlara göndermek üzerine siparişinizi vermeniz de uzun sürmez. Hemen istediğinizi seçebilir, adresi belirtebilir ve ödemeye geçebilirsiniz.

Yenilir Çiçek Fiyatları

Çikolatalardan ya da meyvelerden tasarlanan yenilebilir çiçekler, hoş tasarımları ile göz doldurmaya devam ediyor. Örneğin meyve sepeti için mevsime uygun olanlar seçilir ve hoş bir tasarıma imza atılır. Yine çikolatalar, kekler ve de kurabiyeler eşliğinde tasarlananlar da tasarımları ile öne çıkmayı başarmıştır. Ve hepsine dair ayrı fiyatlar ele alınmıştır. Gerek kullanılan malzemeler gerekse tasarıma ilişkin fiyatlar farklılık gösterir. Herkes kendi beğenisine ve bütçesine bağlı olarak dilediğini seçmekte özgür. Beraberinde ise ödemelere geçenler istedikleri ürünü satın alacaktır. Alınan ürün belirtilen adrese eksiksiz bir şekilde ulaştırılır. Son derece özenli paketi ile göz dolduran sepetler ya da hediyeler, görenlerin keyifli hale gelmelerini sağlayacaktır.

Yenilebilir Kek ve Meyve Sepetleri

Doğum günü bonnyfood lezzetleri önceden de belirttiğimiz üzere konsepte göre sergilenir. Yani sadece doğum günü değil iş, terfi, anneler günü ya da içimden geldi şeklinde ayrı konseptler mevcut durumda. Bu şekilde amacınıza uyumlu olanı seçmeniz uzun sürmez. Aynı zamanda göndereceğiniz kişinin zevklerine uygun olacak şekilde tercihte bulunmanız mümkün. Örneğin meyvelerden kurabiyelere çok çeşitli malzemeler temin edilir. Bu malzemeler eşliğinde ortaya son derece tatlı sürprizler çıkar. Ve gönderilen kişinin sürprize karşı mutlu olmaması mümkün olmaz. İster özel günlerde isterseniz de sıradan bir anda sürprizlerini sunabilirsiniz. Sevdiklerini mutlu etmek için özel bir güne ihtiyacınız yok. Hemen içinizden geldiği zamanda da sürprizlere başvurabilirsiniz. Bunun için teslimat gününden yenilebilir çiçeklerin malzemelerine kadar tüm hususları ele almanız da uzun sürmez.