İçimden Geldi

İçimden Geldi

Tüm yıla yayılan onlarca özel gün, doğum günü, evlilik yıldönümü, yeni iş imkânı, düğün, doğum akla gelen gelmeyen birçok özel gün. Bu günleri kutlarken sevdiklerimize olan duygularımızı onlara sunduğumuz hediyeler ile gösteririz, en güzel hediye sevdiğinizin beğendiği, onu özel hissettirendir. Bu çoğu zaman pahalı bir hediye olur çoğu zaman ise tek bir gül. En doğru hediyelik son yıllarda yenebilen çiçekler oldu, sevdiğinizin hem damak tadını hem de ruhunu etkileyen bu leziz tadlar son trend.

Sıralama
« » 1 

Şık Ve Pratik Bir Çözüm Alternatifi Bonnyfood

Doğaya zarar vermeyen, ekolojik dengeyi bozmayan bir o kadar da hoş bir incelik içeren bonnyfood seçenekleri oldukça fazla. Tazeliği bozulmadan usta eller tarafından tasarlanarak hazırlanan lezzet şöleni şık ve pratik bir çözüm alternatifi oldu. Dünyanın en lezzetli hediyesi olan yenebilir çiçekler ile tasarlanan bir buket ya da koca bir sepet hangi amaçla gönderilirse gönderilsin alanı mutlu etmeye yetecektir. Yenebilir çiçekler yerine meyve ya da şekerlemelerden oluşan bir aranjmanda ideal bir tercih olarak önümüze çıkıyor, her zaman alınan bir çiçek yüz güldürmeye yeter bir de bunun bir lezzetli hediye olması keyfi katlar, insanın hem ruhu hem de midesi şenlenir.

Hediye Vermek İçin Beklemeye Gerek Var Mı?

Ülkemizde son yıllarda sofralarda daha fazla kullanılmaya başlanan yenen çiçekler artık hediye tercihleri arasında da ciddi bir yere sahip, insanlar hem farkındalık yaratmak hem sevdiğine olan hislerini aktarmak hem de leziz bir yiyecek sayesinde mutluluk vermek amacı ile çiçek buketi yerine yenebilen çiçek çeşitleri gönderiyor. Birine hediye vermek için özel günlerin gelmesini beklemeye gerek var mı? Duyulan sevgi, özlem, aşk, dostluk ya da sadece onu hatırladığını göstermek için neden özel bir günün gelmesini bekleriz oysa her günü annemize, babamıza, sevdiğimize, arkadaşımıza özel hale getirebiliriz. Küçük bir dokunuş, minik bir not ile sunulan içinden gelen bir hediye tüm bir yılı beklemeden onunla olduğunuzu göstermeye yeter.

İçten Verilen Hediyenin Anlamı Özeldir

Hem her gün için planlanan hediye seçeneklerinden bağımsız bir hediye seçeneği de sizi bekliyor, ne hediye alsam diye kendinizi kasmadan seçtiğiniz bir çiçek belki bugüne kadar aldığınız en güzel Doğum günü çiçeği olacak. Yaratıcı ve farklı hediyelerin adresi olan Cicekmod.com sitesi sunduğu yüzlerce hediye seçeneği ile aradığınızı bulmanıza yardımcı oluyor. İçten ve isteyerek verilen bir hediyenin anlamı herkesi için özeldir, farklı hediye seçenekleri arasından tercih yapmak çok zor olsa da yol gösteren etken hediyeyi kimin için alacağınızdır. Annenize, babanıza, sevdiğinize, kardeşinize ya da bir arkadaşınıza alacağını hediye buna göre belirlenmeli.

Önemli Olan Hediyenin Taşıdığı Manevi Anlamdır

Ayrıca neden alındığı da önemlidir, bir kutlama için mi yoksa nedensiz sadece onu düşündüğünüzü göstermek için mi tüm bu detaylara dikkat ederek hediye tercihini yapmanı gerek. Hayatımıza anlam katan bu insanlara verdiğimiz değeri göstermek için pahalı bir hediye almaya gerek yoktur çünkü önemli olan hediyenin büyüklüğü ya da fiyatı değil taşıdığı manevi anlamdır. Sizi her zaman hatırlatacak, duyulan değeri ve sevginizi en iyi şekilde gösterecek hatta kişisel olarak yaşadıklarınızı anımsatacak bir hediyenin ne para ile ne de gösteriş ile ölçülmesine imkan yoktur, sizin için basit bir çiçek sepeti ya da minik bir hediye kutusu sevdiğiniz için dünyalara değişilmeyecek bir eşya halini alır ve kaybolmasından ya da bozulmasından korkarak en özel yerlerde saklanır.