Jelibon ve Şeker Siparişi
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Çiçek Mod ile özel tasarım çiçekler ve hediyeler aynı gün teslim

Jelibon ve Şeker Siparişi

Jelibon ve Şeker Siparişi

Özel günlerde sevdiklerinizi şaşırtmak için onlara çiçekler ya da tatlılar gönderebilirsiniz. Mesela bonnyfoodlar bunlar arasında boy gösterir. Örneğin sevdiklerinizi doğum günlerinde bonnyfoodlar ile şaşırtmanız mümkün. Bunun kadar jelibonların ve şekerlerin de şaşırtacağı açık durumda. Dilerseniz hemen Cicekmod.com üzerinden sergilenen jelibonlara ya da şeker paketlerine göz atabilirsiniz. Bu şekilde göndereceğiniz kişinin zevklerine bağlı olarak istediğinizi anında seçebilirsiniz. Örneğin yumuşak şekerlerden aromalı jelibonlara pek çok alternatif gözler önüne serilir. Haricinde çikolatalar, pastalar ve meyve sepetleri de bunlar arasında boy gösterir. Dilerseniz tüm bu alternatiflere göz atarak en şık tasarımlara sahip olanları seçebilirsiniz.

En Güzel Jelibonlar

jelibon siparişi vermek isteyenlere ünlü markaların ürünleri sergilenir. Bu sayede kafanız karışmaz ve bildiğiniz markaların ürünleri arasından dilediğinizi seçersiniz. Üstelik küçük ya da büyük paketler dahilinde hepsi arka arkaya sıralanır. Bu eğlenceli paketlerin fiyatları farklılık gösterir. Ancak son derece makul ücretler karşılığında siparişe geçmeniz sağlanır. Üstelik isteyenler yanlarına çiçek buketleri de ekleyebilir. Hoş ve canlı çiçeklerin yanına ilave edilen jelibonlar daha anlamlı olacaktır. Bu şekilde oluşturulan setler görenleri kendine hayran bırakır. Yediden yetmişe herkesin beğenisini toplar. Bu beğeniye tanıklık etmeniz artık zor değil. Aksine hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Hatta ‘aynı gün teslimat’ seçenekleri dahilinde zaman kaybetmeniz mümkün olmayacaktır.

Yumuşak Şeker Siparişi

Sadece jelibonlar ile sınırlı kalınmıyor. Hemen arkasından gelen şeker siparişi de dikkate alınabilir. Adı üstünde aromalı ve sade şekerler paketleri dahilinde arka arkaya sergilenir. Bu sevimli paketlere göz atanlar aralarından istediğini seçerek siparişe geçer. Yine jelibonlar kadar şekerler de göndereceğiniz kişinin yüzünde mutlu bir tebessüm oluşturacaktır. Mesela doğum günü olan arkadaşınıza hemen göndermeniz mümkün. Haricinde sevgiliye dahi gönderilen tatlı sürprizler arasında boy gösterir. Mesela hoş çiçek buketlerinden istediğinizi seçebilir ve yanına şekerleri ekleyebilirsiniz. Böylece hem şaşırtan hem de mutlu eden hoş sürprizlere imza atmış olursunuz. Ve teslim alan kişinin kendini daha iyi hissetmesine olanak sağlarsınız. Mesela özür dilemek isteyenler de yine bu yönde tercihte bulunabilir.

Jelibon Bayram Şekeri

Jelibonlar sadece doğum günü ya da sevgililere özel olarak hazırlanmamıştır. Aynı zamanda bayramların olmazsa olmazları arasında olduğunu unutmamak gerekir. Mesela çocuklara bayram şekeri olarak jelibon ikram etmeniz mümkün. Bunun için hemen büyük paketler arasından istediğinizi seçerek sipariş verebilirsiniz. Neticesinde bu büyük paketleri hoş bayram sunumlarına ilave edebilirsiniz. Başta çocuklar olmak üzere yetişkinlerin dahi şekerlemelere olan tutkusu bambaşka. Yani bu hoş şekerlemeler bayramlarda tatlı atıştırmalık olarak ele alınır. Yediden yetmişe herkese ikram edilebilir. Hemen ikramlıklarını hazırlamak isteyenler ise siparişe geçebilir.

Jelibon ve Şeker Fiyatları

Baştan belirttiğimiz gibi şekerlemeler ve jelibonlar tatlı paketleri dahilinde sergilenir. Küçük ve büyük paketlere ilişkin ayrı fiyat aralıklarına yer verilir. Yine ürün markası da fiyatlara etki eder. Ve tüm bu hususları dikkate alarak kendi bütçenize uygun olanı seçmekte zorlanmazsınız. Aksine kısa sürede hem gözünüze hem de cebinize hitap edeni tercih etmeniz sağlanır. Tercihlerinize göre ödemeye geçmeniz beklenir. Güvenli ödeme imkanları dahilinde siparişin tamamlanması birkaç dakika sürer. Yine aynı hızla paketlenme gerçekleşir ve adrese teslimat gerçekleşir. İsteyenler ‘aynı gün teslimat’ alternatiflerinden dahi faydalanabilir. Çiçekler, çikolatalar ve şekerlemeler için bu yönde alternatifler mevcut. Aynı gün teslim edilen ürünler zaman kaybetmenizi engeller. Mesela doğum günü olan arkadaşlarınıza çiçek buketlerini ve şekerlemeleri aynı gün içerisinde gönderme şansı yakalarsınız.