Kapalı Cam Fanusta Ficus Ginseng Bonsai Tasarım Çiçeği Çm2436
Kapalı Cam Fanusta Ficus Ginseng Bonsai Tasarım Çiçeği Çm2436
Kapalı Cam Fanusta Ficus Ginseng Bonsai Tasarım Çiçeği Çm2436

Kapalı Cam Fanusta Ficus Ginseng Bonsai Tasarım Çiçeği Çm2436

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Cicekmod.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Özenle tasarlanan Kapalı Cam Fanusta Ficus Ginseng Bonsai Tasarım Çiçeği Çm2436 ve çok daha fazlasını Cicekmod.com’da bulabilir dilediğinizi güvenle sipariş edebilirsiniz. Kapalı Cam Fanusta Ficus Ginseng Bonsai Tasarım Çiçeği Çm2436 dilerseniz doğum günü hediyesi olarak, dilerseniz sevgilinize hoş bir sürpriz yapmak için sipariş edebilirsiniz. İster salonunuzda ister ofisteki masanızda size ya da sevdiklerinize eşlik edecek olan Kapalı Cam Fanusta Ficus Ginseng Bonsai Tasarım Çiçeği Çm2436 ile en özel gününüzde sevdiklerinizin yüzünde tebessüm yaratabilirsiniz. Her zevke uygun, birbirinden seçkin çiçeklerle sevdiklerinizi mutlu edebilir, anneler günü veya sevgililer günü gibi en özel günlerin vazgeçilmezi olan Kapalı Cam Fanusta Ficus Ginseng Bonsai Tasarım ÇiçeğiÇm2436 ile sevdiklerinizin gününe anlam katabilirsiniz. Çiçek Mağazalarımız tarafından Cicekmod.com’da sunulan Kapalı Cam Fanusta Ficus Ginseng Bonsai Tasarım Çiçeği Çm2436 detaylarımız ;  Özel ölçü kapalı cam saksısında eşsiz bir hediye... Tasarımda bir adet mini ficus ginseng bonsai ağacı at figürü ile birlikte kullanılmıştır. Bonsai bakımı hakkında: Bonsailer nemi seven bitkilerdir, onu günaşırı toprağını nemli tutacak kadar sulamalısınız. Bitkinin toprağını elinizle kontrol ettiğinizde aşırı nemli olmadığından emin olmalı, sulama işlemini yavaşça saksının tüm bölgelerine gelecek şekilde yapmalısınız. Yaz ve ilkbahar aylarında sulamayı arttırmalı kış aylarında bunu üç günde bire kadar uzatabilirsiniz. Bonsailer iç mekanda aydınlığı sever. Onu doğrudan güneş ışığı alan değil de gün ışığı gören bir yere koymalısınız.  
En Son Gezilenler