Kars Çiçekçi, Kars Çiçek Siparişi
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Çiçek Mod ile özel tasarım çiçekler ve hediyeler aynı gün teslim

Kars Çiçek Siparişi

KARS ÇİÇEK SİPARİŞİ

En güzel doğum günü sürprizleri, en güzel yıl dönümü kutlamaları çiçekci dükkanından alınan çiçekler ve kutlama süsleri ile yapılmaktadır. Kars Çiçek gönder uygulaması ile sevdikleriniz anında olmasa bile onlara özel günlerini unutmadığınızı hatırlatın.

En güzel ve en renkli çiçekler en hoş kokusu ile sevdiklerinize giderken istediğiniz notu da ekleyebilir ve sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. Her duyguyu yansıtan çiçekler ve uygulamalar ile duygularınızı çiçeklerle ifade ederken Kars Online Çiçekçi sayesinde sevdiklerinize çiçek hediye etmek bir tık kadar uzağınızda bulunmaktadır.

Doğum günü hediyesi

Kars Online çiçek gönder uygulaması sayesinde sevdiklerinize hoş doğum günü sürprizleri yaparak onları mutlu edin. İster gül, ister orkide, ister menekşe ile ya da karışık buketler hazırlayarak doğum günü hediyesi göndererek hatırladığınızı belli edin. İçinizden gelen her an için gönderebileceğiniz çiçekler ile sevdiklerinizi şımartın.

En Lezzetli Hediyeler

Hem hediye göndermek hem de farklılık yaratmak isteyenler için yepyeni bir yöntem bulunmaktadır. En lezzetli hediyeler ile sevdiklerinize bir lezzet şöleni sunarken aynı zamanda farklılık taratın. Meyve sepeti uygulaması sayesinde hem meyve ferahlığı hem de çikolatanın o enfes lezzetine asla hayır diyemeyeceksiniz. Muz, erik, elma, çilek, kivi vs tüm meyveler tarafından güzel bir buket oluşturularak yolda el değmeden en şık şekilde paketlenmekte ve sevdikleriniz için teslim edilmektedir. En şık tasarımlar ve çeşitlerin bir arada olduğu Cicekmod uygulaması ile en güzel hediyeleri sevdikleriniz için seçin. İster en güzel çiçeklerden oluşmuş çiçek sepeti, isterseniz en kaliteli malzemelerden yapılmış keklerden oluşturulan kek buketi ya da en taze meyvelerden oluşan meyve sepeti sayesinde en güzel anlarınızı çiçeklerle taçlandırın.

En yakın arkadaşlarınızın işyerlerinin açılışında da gönderebileceğiniz tarzda şık çiçek tasarımları ile saksı çiçeği hediye edebilirsiniz. Arkadaşınızın ofisine oldukça yakışacak olan saksı çiçekler ile şık bir hediye imkânı yakalamış olursunuz.

Birçok yeni tür çiçek ile sevginizi ifade ederken eşiniz ya da sevgilinizin her daim yanında olduğunuzu gösterin. özellikle sevgilinize ya da eşinize sevginizi ifade ederken en özel ve en güzel çiçekler ile sürpriz yaparak eşinizin ya da sevgilinizin yüzünde mutlu bir an yaratmanın keyfini yaşayın.

 

Sıralama
« » 1