Katina Tipi Gingseng Bonsai Tasarım

Katina Tipi Gingseng Bonsai Tasarım

Çiçeklerimizi En Taze Bitki ve Çiçeklerle Hazırlıyoruz
Bugün teslimli sipariş verebileceğiniz son 55 dakika
229
,00 TL
(KDV dahildir)
İstanbul Ücretsiz Teslimat & Ücretsiz Kapalı Zarfında Kart Notu

Katina Tipi Gingseng Bonsai Tasarım

229,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

odeme guven
Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Cicekmod.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Katina Serisi Gingseng Bonsai Tasarım Saksı Genişliği: 8 cm Saksı uzunluğu: 8.5 cm Bakımı hakkında:Katina Serisi Gingseng Bonsai Tasarım O'na gönderebileceğiniz zarif ve uzun ömürlü bir tasarım. Sevdiklerinizi güzelliği ile büyüleyecek olanKatina Serisi Gingseng Bonsai Tasarım tamamen el yapımı ve özel üretim bir saksıdır. Bonsailer Geniş, aydınlık, havadar ortamları sever. İç mekanda da klimadan uzak ferah bir ortam tercihidir. Sulama çok önemlidir, toprağı sürekli nemli kalmalı, yazın her gün sulanmalıdır.Bonsai Bakımı Hakkında: Aydınlık ve gün ışığı alan ortamlar için uygundur. Toprağı kurudukça nemlendirilmesi kafidir. Not: Her bir bonsainin kendine has kıvrımları vardır, bu nedenle gelen ürünün gövde yapısında değişiklikler olabilir.

En Son Gezilenler