Cicek Mod Kayıp Hazineler Serisi Nandina bonsai Tasarım Çiçeği
çiçek ara sepet

Cicek Mod Kayıp Hazineler Serisi Nandina bonsai Tasarım Çiçeği

Çiçeklerimizi En Taze Bitki ve Çiçeklerle Hazırlıyoruz
128
,70 TL
99
,00 TL
(KDV dahildir)
Ücretsiz Teslimat & Ücretsiz Kapalı Zarfında Kart Notu

Cicek Mod Kayıp Hazineler Serisi Nandina bonsai Tasarım Çiçeği

128
,70 TL
99,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

odeme guven
Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Cicekmod.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Çiçek mağazalarımızca tasarlanan Cicek Mod Kayıp Hazineler Serisi Nandina bonsai Tasarım ve çok daha fazlasını Cicekmod.com’da bulabilir dilediğinizi güvenle sipariş edebilirsiniz.Saksı Ölçüleri: Çap: 14 cm Yükseklik : 7 cm El yapımı özel üretim saksı içerisindeki bu bonsainin yeni açan yaprakları bronz-pembe renktedir sonra yumuşak yeşil bir renk alır. Kış aylarında yeniden pembe, koyu kırmızı haline gelen renkleriyle adeta bir renk cümbüşü oluştururlar. Beyaz renkli çiçekleri yaz aylarında görülür ve bunları aylarca bitki üzerinde kalan parlak kırmızı kirazımsı meyveler takip eder. Dar yerlerde ve dar kaplar içerisinde yetiştirilebilir. Bakımı Hakkında: Aydınlık ve gün ışığı alan ortamlar için uygundur. Toprağı kurudukça nemlendirilmesi kafidir. Bakım kartı ile birlikte gönderilir.

En Son Gezilenler