Cicek Mod Kendin Yap Su Bitkisi Ekim Kiti - Pontederia cordata Çiçeği
çiçek ara sepet

Cicek Mod Kendin Yap Su Bitkisi Ekim Kiti - Pontederia cordata Çiçeği

Çiçeklerimizi En Taze Bitki ve Çiçeklerle Hazırlıyoruz

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Cicekmod.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Çiçek mağazalarımızca tasarlanan Cicek Mod Kendin Yap Su Bitkisi Ekim Kiti - Pontederia cordata ve çok daha fazlasını Cicekmod.com’da bulabilir dilediğinizi güvenle sipariş edebilirsiniz.Su bitkisi Pontederia cordata su yüzeyinde yüzer halde açan çiçeklere sahip bir su bitkisidir. Bakımı, yetiştirmesi, çiçeklendirmesi normal saksı bitkilerinden kolaydır. 30 cm den 120 cm derinliğe kadar olan su havuzlarında yetiştirilmeye uygundur. Bahçe, teras ve balkon yetiştiricileri en az 40 cm derinlikte plastik saksılarda ya da su gideri tıkanmış toprak saksılarda yetiştirebilirler. Satın alınan ürün seti ise: Set içinde 1 yıllık gübre, özel sıkıştırılmış pelet toprak ve 1 adet dikildiği ilk sezon açacak olan bitki rizom kök yumrusu ve saksısı set olarak hazır gelir. Dikim Yeri: Süs havuzları, su dolu derin saksılar, göletler ve doğal havuzlar Toprak: Tatlı su derekumu Büyüme Hızı: Çok hızlı Çiçeklenme Dönemi: Bahar ve Yaz ayları Ömrü: Çok yıllık kalıcı bitki.

En Son Gezilenler