Kutuda Solmayan Güller No1 Çiçeği Çm3589
Kutuda Solmayan Güller No1 Çiçeği Çm3589
Kutuda Solmayan Güller No1 Çiçeği Çm3589
Kutuda Solmayan Güller No1 Çiçeği Çm3589

Kutuda Solmayan Güller No1 Çiçeği Çm3589

1287
,00 TL
990
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)

Kutuda Solmayan Güller No1 Çiçeği Çm3589

1287
,00 TL
990,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
(Bu ürün sadece İSTANBUL'a teslim edilebilmektedir.)


12 Mayıs'a kadar gönderim kapasitemizi doldurduğumuzdan, anneler günü için 13 Mayıs'ı teslim günü olarak seçebilmektesiniz. Hijyenik koşullarda paketleme ve servis imkanıyla hizmet vermekteyiz.
odeme guven
Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Cicekmod.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Özenle tasarlanan Kutuda Solmayan Güller No1 Çiçeği Çm3589 ve çok daha fazlasını Cicekmod.com’da bulabilir dilediğinizi güvenle sipariş edebilirsiniz. Kutuda Solmayan Güller No1 Çiçeği Çm3589 dilerseniz doğum günü hediyesi olarak, dilerseniz sevgilinize hoş bir sürpriz yapmak için sipariş edebilirsiniz. İster salonunuzda ister ofisteki masanızda size ya da sevdiklerinize eşlik edecek olan Kutuda Solmayan Güller No1 Çiçeği Çm3589 ile en özel gününüzde sevdiklerinizin yüzünde tebessüm yaratabilirsiniz. Her zevke uygun, birbirinden seçkin çiçeklerle sevdiklerinizi mutlu edebilir, anneler günü veya sevgililer günü gibi en özel günlerin vazgeçilmezi olan Kutuda Solmayan Güller No1 ÇiçeğiÇm3589 ile sevdiklerinizin gününe anlam katabilirsiniz. Çiçek Mağazalarımız tarafından Cicekmod.com’da sunulan Kutuda Solmayan Güller No1 Çiçeği Çm3589 detaylarımız ; Özel üretim 20x20 cm ölçülerinde kaplama kutu içerisinde 11 adet siyah çizgili beyaz XL solmayan ekvator gülleri kullanılmıştır. Bakımı hakkında: Gerçek ekvator güllerinden elde edilen ''Solmayan Gül" herhangi bir bakıma ihtiyaç duymadan su, güneş ve direkt temastan uzak tutulduğu sürece yaklaşık 2 yıl canlılığını korumaktadır.
En Son Gezilenler