Ledli Teraryum
Ledli Teraryum
Ledli Teraryum
Ledli Teraryum
Ledli Teraryum

Ledli Teraryum

294
,00 TL
(KDV Dahil)

Ledli Teraryum

294,00 TL (KDV Dahil)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle ve/veya ilçe adını yazın ve seçin. Cadde veya sokak bilgisini buraya girmeyin.
(Bu ürün sadece İSTANBUL'a teslim edilebilmektedir.)çiçek mod ödeme seçenekleri

çiçek mod güvenlik
Ürün Detayları

 Son dönemlerin vazgeçilmez uğraşı Teraryumu yılbaşına özel bir tasarımla sizler için sunduk. Elma şeklindeki cam fanus içerisinde farklı bitkiler ve objeleri özenle bir araya getirdik. Özel günleriniz için şık ve zarif bir seçim olacak Teraryumu aynı zamanda aydınlatma olarak da kullanabilirsiniz. Pil ile çalıştığı için İstediğiniz yere elektrik gerektirmeden taşıyabilirsiniz. İçerisine yerleştirdiğimiz led ışık sayesinde istediğiniz her ortama taşıyabilirsiniz. Yılbaşı gecenizi aydınlatmak ve farklı bir dekor elde etmek istiyorsanız bu hoş tasarımımız tam da sizlere göre.

 
Ürün Ölçüleri
Cam Fanus Yüksekliği: 25 cm
Cam Fanus Çapı: 23 cm
 
Ürün Özellikleri ve Bakımı
Ürün elma şeklindeki cam fanus içerisinde asparagus, kırmızı renk kadife kaplama echeveria, succulent türleri, çit, minyatür mantarlar, renkli moss, kurutulmuş bitkiler ve sıcak beyaz renkte led ışık ile birlikte gelmektedir. Led ışık ömrü 20000 saattir. Pil ürünümüz ile birlikte verilmektedir.15-20 günde bir sulamanız yeterlidir.
 
En Son Gezilenler