Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Çiçek Mod ile özel tasarım çiçekler ve hediyeler aynı gün teslim

Lokum

Lokum Siparişi

Özel günlerde çiçek göndermek son derece nazik bir harekettir. Ancak çiçekten ziyade farklı şeyler de göndermeniz artık mümkün. Mesela lokumlar bunlar arasında yerini almıştır. Cicekmod.com eşliğinde de hepsinin sergilenmesine dikkat edilmiştir. Yani tüm lokum çeşitlerine göz atmanız ve aralarından istediğinizi seçmeniz mümkün olacaktır. Bu şekilde sevdiklerinize tatlı bir mola verme imkanı tanırsınız. Onlara göndereceğiniz lokumlar ile ne denli değerli olduklarını anlatabilirsiniz. Hatta lokumların yanına eklenen küçük notlar dahi bunda etkili olacaktır. En içten dilekler ve sevgi dolu sözcükler notlara eklenebilir. Neticesinde hoş birer hediyelik haline gelmeleri ve görenleri mutlu etmeleri mümkün olacaktır.

En İyi Lokum

Kahve denilince ilk akla gelen ikramlık lokum oluyor. Ülkemizin sevilen lezzetleri arasında olan lokum, farklı aromalar ve lezzetler dahilinde herkesin beğenisini toplamayı başarıyor. Lokum siparişi vermek isteyenlere de hepsi arka arkaya sergileniyor. Mesela çifte kavrulmuş olanların eşsiz lezzeti ile tanışabilirsiniz. Kavruk tatlar lokum ile birleşir ve ortada son derece lezzetli atıştırmalıklar çıkar. Bu şekilde sevdiklerinizin damağına hitap etmeniz uzun sürmez. Onlara lokum hediye ederek hayatlarına tat katabilirsiniz. Çok kısa bir süre de olsa yüzlerinde tebessüm oluşturabilirsiniz. Lokum ile hem şaşırmaları hem de gülümsemeleri kaçınılmaz olacaktır. Bunun için hemen çifte kavrulmuş olanlara göz atılabilir.

Lokum Çeşitleri

Yukarıda belirttiğimiz gibi lokum siparişi vermek isteyenlere birkaç türü sergilenir. Örneğin çifte kavrulmuş bunlar arasında başı çeker. Hemen arkasından farklı aromalar içerenlere de yer verilir. Mesela narlı olanlar bir hayli talep görüyor. Geçmişten bugüne vazgeçilmez lokum çeşitleri arasında boy gösteriyor. Sadece nar şeklinde meyve aromalarına yer verilmez. Bunun haricinde Antep fıstıklı ya da çikolata kaplamalı olanlara göz atılabilir. Lokumun daha tatlı bir forma girmesi için çikolatalara yer verilmekte. Özel soslar eşliğinde lokum damağa hitap eder. Ve yediden yetmişe herkesin beğenisini toplamayı başarır. Bu beğeniye sahip olmak için hemen lokum çeşitlerine göz atabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Lokum Sipariş

Aynı gün içerisinde sipariş verebilir ve lokumların teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Öyle ki ‘aynı gün teslimat’ şeklinde alternatiflere yer verilir. Bu şekilde sevdiklerinize zaman kaybetmeden lokumlarını göndermeniz mümkün hale gelir. Yukarıda belirttiğimiz gibi lokum siparişi vermek isteyenlere farklı aromalar ve paketler eşlik eder. Mesela çikolata kaplı olanların herkesin dilinde. Fındıklı ya da cevizli gibi alternatifleri de boy gösterir. Bu sayede son derece lezzetli hale gelen lokumlar özenli paketleri ile belirtilen adreslere gönderilir. Örneğin metal ya da ahşap kutularla gönderilmesine dikkat edilir. Son derece şık olan kutular sayesinde hoş hediyeliklere imza atarsınız. Ve sevdiklerinizi bu yolla memnun etmeniz mümkün hale gelir. Hem değerli hem de mutlu hissetmelerine olanak sağlarsınız.

Lokum Fiyatları

Lokum siparişi vermek isteyenler başta lezzetleri ve tasarımları dikkate alabilir. Hemen arkasından da hepsine dair fiyatlar gözler önüne serilir. Bu yolla kendi bütçenize göre seçiminizi yapmanız beklenir. Örneğin cevizli ile sade lokumlar için farklı fiyatlara yer verilir. Aynı zamanda lokum kutuları ve şık tasarımları da göz önünde bulundurulur. Mesela kimisi ahşap kimisi metal olacak şekilde tasarlanmıştır. Daha şık bir görünüm sergilediği için ahşaplar öne çıkmayı başarmıştır. Ancak yine metal kutular da hoş tasarımları ile görenleri kendine hayran bırakmayı başarmakta. Bunun üzerine dilediğinizi seçmeniz ve de ödemeye geçmeniz bekleniyor. Ödemeyi takiben lokumlar hazırlanır. Ve belirtilen adrese en tarz ve lezzetli haliyle ulaştırılmasına özen gösterilir.