Mars Hawai Bonsai Ormanı Çiçeği Çm2450
Mars Hawai Bonsai Ormanı Çiçeği Çm2450
Mars Hawai Bonsai Ormanı Çiçeği Çm2450

Mars Hawai Bonsai Ormanı Çiçeği Çm2450

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Cicekmod.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Özenle tasarlanan Mars Hawai Bonsai Ormanı Çiçeği Çm2450 ve çok daha fazlasını Cicekmod.com’da bulabilir dilediğinizi güvenle sipariş edebilirsiniz. Mars Hawai Bonsai Ormanı Çiçeği Çm2450 dilerseniz doğum günü hediyesi olarak, dilerseniz sevgilinize hoş bir sürpriz yapmak için sipariş edebilirsiniz. İster salonunuzda ister ofisteki masanızda size ya da sevdiklerinize eşlik edecek olan Mars Hawai Bonsai Ormanı Çiçeği Çm2450 ile en özel gününüzde sevdiklerinizin yüzünde tebessüm yaratabilirsiniz. Her zevke uygun, birbirinden seçkin çiçeklerle sevdiklerinizi mutlu edebilir, anneler günü veya sevgililer günü gibi en özel günlerin vazgeçilmezi olan Mars Hawai Bonsai Ormanı ÇiçeğiÇm2450 ile sevdiklerinizin gününe anlam katabilirsiniz. Çiçek Mağazalarımız tarafından Cicekmod.com’da sunulan Mars Hawai Bonsai Ormanı Çiçeği Çm2450 detaylarımız ;  Ölçüleri: Yaklaşık toplam yükseklik: 30 cm Saksı yüksekliği: 8 cm Saksının genişliği: 30 cm Bonsailer nemi seven bitkilerdir, onu günaşırı toprağını nemli tutacak kadar sulamalısınız. Yaz ve ilkbahar aylarında sulamayı arttırmalı kış aylarında bunu üç günde bire kadar uzatabilirsiniz. Bonsailer iç mekanda aydınlığı sever. Onu doğrudan güneş ışığı alan değil de gün ışığı gören bir yere koymalısınız.  
En Son Gezilenler