Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Çiçek Mod ile özel tasarım çiçekler ve hediyeler aynı gün teslim

Meyve Sepeti

Meyve Sepeti

Meyve sepetleri ile birbirinden enfes tatları sevdikleriniz için sipariş edebilirsiniz! meyve sepeti ürünlerimiz farklı aranjmanlar ile çok farklı şekillerde tasarlanabilir! Bizim ekibimiz tarafından tasarlanan özel meyve sepeti seçeneklerimizi tercih edebileceğiniz gibi kendi özel meyve sepetinizi oluşturarak, sevdiklerinize gönderebilirsiniz!

Meyve Sepeti Nedir?

Meyve sepeti; içinde birçok meyve ve ek süslemelerin, çikolata kaplamalı yiyeceklerin bulunduğu lezzetli ürünlerdendir. Meyve sepetlerimiz usta ellerde hazırlanır; en taze şekilde teslimatları gerçekleştirilir. Meyve sepeti içinde özellikle muz, kavun, armut, karpuz, üzüm, portakal, ananas, kivi, elma dilimleri ve taze çilekler yer alıyor. Seçeneklere göre farklı meyveler de sepete eklenebiliyor. Nefis tatları ve freshlikleri ile meyve sepetleri en sevilen hediyeler arasına giriyor! Meyve buketleri olarak da hazırlanabilen bu sepetler harika bir görselliğe sahipler! Hem göze hem damağa en iyi şekilde hitap edebilmeleri onları en trend hediyelerden biri yapıyor. Çikolata kaplama, fıstık kaplama, şekerlemeler, beyaz çikolata kaplamaları vb. ile meyve sepetinizi istediğiniz gibi seçebilirsiniz! Meyve buketlerimizin güzelliği ile sevdiklerinizin kalbini fethedin, onları gülümsetin! Özel anlarında ya da sadece içinizden geldiği için değer verdiğiniz insanlara tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz! Meyve sepetlerinin en güzel yanlarından biri de etraftaki insanlara da ikram edilebilmesidir. Bu lezzeti başkaları ile de paylaşabilir, gününüze güzel bir tat katabilirsiniz. Meyve sepetlerimiz dışında çeşitli hediyelik ürünlerimiz de Cicekmod.com sitemizde sunuluyor.

Meyve Sepeti İçindeki Ürünler Taze mi?

Meyve sepetlerimizin içindeki ürünler her zaman için taze olarak hazırlanır. Siparişiniz vereceğiniz gün ekibimiz meyve sepetinizi hazırlar. Ürünlerde bozulmuş, ekşimiş meyveler kullanılmaz ve tazeliğe büyük bir önem verilir. Hediye olarak sipariş vereceğiniz meyve sepetleriniz sevdiklerinize taptaze olarak ve enfes tatlarını koruyarak ulaştırılır! Meyve sepeti ile birlikte lezzetli bir sürpriz için başka seçenekleriniz de bulunuyor! Pasta şeflerinin elinden çıkan tadına doyamayacağınız pasta çeşitleri de sitemizde satışa sunuluyor! Özel günler için en güzel tatlardan biri olan pastalar için özel tasarım siparişi de verebilirsiniz. Pastanın üzerine fotoğraf koyulmasını istiyorsanız bunun için site ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Pasta kategorilerimizde pasta ve cupcake çeşitlerimiz bulunuyor. Ürünlerimiz her zaman için taze ve günlük olarak hemen siparişe hazırlanıyor ve teslimat için yola çıkartılıyor. Pastalarımızda özgün tasarımlar dikkat çekiyor! Beyaz, çikolatalı, meyveli, çilekli, renkli vb. birçok pasta çeşidi şefimizin özel tarifi ile hazırlanıyor. pasta siparişi verdiğinizde aynı gün içinde ürün adrese teslim edilebiliyor.

Meyve Sepetleri Ne Kadar Sürede Teslim Ediliyor?

Meyve sepetiniz için istediğiniz siparişi oluşturduktan hemen sonra eğer o gün içinde teslimatı seçtiyseniz ürün hazırlanmaya başlıyor. Meyve sepeti aynı gün teslimli seçildiyse o tarihte adrese ulaşıyor. Her ürün için teslim koşulları kendi sayfalarında gösteriliyor. En güzel meyve sepetleri harika tatları ve görüntüleri ile taptaze olarak sevdiğiniz insanlara teslim ediliyor! Sitemizde sevdiklerinizi mutlu etmek, onları neşelendirmek ve onlara verdiğiniz değeri göstermek için Bonnyfood sepetlerimizi de sipariş edebilirsiniz! yenilebilir çiçek olarak da adlandırılan Bonnyfood sepetlerimiz renk renk, çeşit çeşit hazırlanıyor! İçlerinde kekler, çikolatalar, kurabiyeler, Truffle topları, şekerler bulunuyor!

Meyve Sepeti Ne Kadar Dayanır?

Meyve sepetleri özel soğutucu kullanılan araçlarla teslim edilir. Tatları ve görüntülerinin bozulmaması için alındıktan sonra buzdolabında tutulmalı ve birkaç gün içinde tüketilmelidir. Meyve sepetleri aranjmanlarımız cezbedici görüntüleri, lezzetli ve sağlıklı olmaları nedeniyle de çok isabetli bir seçim olacaktır! Ayrıca çeşit çeşit çikolatalarımızdan da sevdiklerinize gönderebilir veya meyve sepetlerin içine eklenmesini isteyebilirsiniz. İndirimli çikolata siparişi için kategorimizi inceleyin.