Küçük Moy Noel Özel Çam Tasarım Çiçeği Çm2459
Küçük Moy Noel Özel Çam Tasarım Çiçeği Çm2459
Küçük Moy Noel Özel Çam Tasarım Çiçeği Çm2459

Küçük Moy Noel Özel Çam Tasarım Çiçeği Çm2459

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Cicekmod.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Özenle tasarlanan Küçük Moy Noel Özel Çam Tasarım Çiçeği Çm2459 ve çok daha fazlasını Cicekmod.com’da bulabilir dilediğinizi güvenle sipariş edebilirsiniz. Küçük Moy Noel Özel Çam Tasarım Çiçeği Çm2459 dilerseniz doğum günü hediyesi olarak, dilerseniz sevgilinize hoş bir sürpriz yapmak için sipariş edebilirsiniz. İster salonunuzda ister ofisteki masanızda size ya da sevdiklerinize eşlik edecek olan Küçük Moy Noel Özel Çam Tasarım Çiçeği Çm2459 ile en özel gününüzde sevdiklerinizin yüzünde tebessüm yaratabilirsiniz. Her zevke uygun, birbirinden seçkin çiçeklerle sevdiklerinizi mutlu edebilir, anneler günü veya sevgililer günü gibi en özel günlerin vazgeçilmezi olan Küçük Moy Noel Özel Çam Tasarım ÇiçeğiÇm2459 ile sevdiklerinizin gününe anlam katabilirsiniz. Çiçek Mağazalarımız tarafından Cicekmod.com’da sunulan Küçük Moy Noel Özel Çam Tasarım Çiçeği Çm2459 detaylarımız ;  Saksı Ölçüleri: 17.5x12 Bonsai sanatının ruhsal kaynağı doğu felsefesinin yaşama bakışında yatar. İnsan ve doğa arasındaki uyum, büyüme ve gelişim süreciyle kazanılan başkalarının duygularını anlayabilme yetisi… Bu uyuma bonsai yetiştirmekten daha iyi bir örnek verilemez. Bonsai sevenler, ağaçlarının bakımı ve korunması için zaman ayırırlar. Bonsaileri sayesinde, mevsimlerin yeni bir ritmini yakalarlar, ve ağaçlarını şekillendirip küçülttükçe, içlerindeki yaratıcılığın gücü beslenir. Bonsai yetiştirmek oldukça dikkat ve özen isteyen bir uğraştır. Bu zorlu uğraşın karşılığında zihin sükunete kavuşur, iç huzura ulaşılır ve ruh tazelenir. Bakımı Hakkında: Şubat aylarında bonsainiz uyanmadan toprak ve saksı değişimi yapabilirsiniz. Çiçeklenme döneminde gübreleme ve besin takviyesi uygundur. Aydınlık bol ışık alan bir ortamda toprağı kurudukça sulamanız kafidir. Not: Stok ve mevsim şartlarına göre içerisindeki bitkilerin aynı familyadan farklı türleri kullanılabilir. Bakım kartıyla birlikte gönderilir.
En Son Gezilenler