Minka Teraryum
Minka Teraryum
Minka Teraryum
Minka Teraryum
Minka Teraryum

Minka Teraryum

295
,00 TL
(KDV Dahil)

Minka Teraryum

295,00 TL (KDV Dahil)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle ve/veya ilçe adını yazın ve seçin. Cadde veya sokak bilgisini buraya girmeyin.
(Bu ürün sadece İSTANBUL'a teslim edilebilmektedir.)çiçek mod ödeme seçenekleri

çiçek mod güvenlik
Ürün Detayları

 Son dönemlerde oldukça popüler olan Teraryum hayatımıza 1800’lü yıllardan itibaren girmiştir. Kirli havadan rahatsız olan bir botanik sever tarafından keşfedilmiştir. Bu sayede doğayı evlerimize taşımış olduk. Aslında biz Teraryuma karadaki akvaryum da diyebiliriz. Biz de bu özel tasarımı doğayı en az bizler kadar seven Japonların görkemli çatılara sahip Minka evlerinden esinlenerek yaptık. Hem Teraryumu hem de minkayı çeşitli bitkiler ve minyatür figürlerle bir araya getirdik. Ürünümüzü daha kullanışlı bir hale getirmek için cam saksının içerisine mini bir fener de ekledik. Bu sayede sanki Minkanın içerisindeymiş hissi yarattık. Farklı kültürleri merak eden ve doğayı sevenler için özel tasarım Teraryum şık ve hoş bir hediye olacaktır.
Ürün Ölçüleri
Saksı Çapı: 17 cm
Saksı Yükseklik: 27 cm
Ürün Özellikleri
Cam Saksı içerisinde bir adet haworthia bitkisi, ırish moss, kurutulmuş bitkiler, salix dalları, minyatür adam figürü ve pil ile çalışan mini fener bulunmaktadır.

En Son Gezilenler