Mutlu Çocuklar Sınıfı
Mutlu Çocuklar Sınıfı
Mutlu Çocuklar Sınıfı
Mutlu Çocuklar Sınıfı
Mutlu Çocuklar Sınıfı

Mutlu Çocuklar Sınıfı

560
,00 TL
499
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)

Mutlu Çocuklar Sınıfı

560
,00 TL
499,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
(Bu ürün sadece İSTANBUL'a teslim edilebilmektedir.)


12 Mayıs'a kadar gönderim kapasitemizi doldurduğumuzdan, anneler günü için 13 Mayıs'ı teslim günü olarak seçebilmektesiniz. Hijyenik koşullarda paketleme ve servis imkanıyla hizmet vermekteyiz.
odeme guven
Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Cicekmod.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Özenle tasarlanan Mutlu Çocuklar Sınıfı çiçeği ve çok daha fazlasını Cicekmod.com’da bulabilir dilediğinizi güvenle sipariş edebilirsiniz. Mutlu Çocuklar Sınıfı dilerseniz doğum günü hediyesi olarak, dilerseniz sevgilinize hoş bir sürpriz yapmak için sipariş edebilirsiniz. İster salonunuzda ister ofisteki masanızda size ya da sevdiklerinize eşlik edecek olan Mutlu Çocuklar Sınıfı ile en özel gününüzde sevdiklerinizin yüzünde tebessüm yaratabilirsiniz. “Her zevke uygun, birbirinden seçkin çiçeklerle sevdiklerinizi mutlu edebilir, anneler günü veya sevgililer günü gibi en özel günlerin vazgeçilmezi olan Mutlu Çocuklar Sınıfı ile sevdiklerinizin gününe anlam katabilirsiniz. Çiçek Mağazalarımız tarafından Cicekmod.com sunulan Mutlu Çocuklar Sınıfı detaylarımız ; Özenle tasarlanan Mutlu Çocuklar Sınıfı çiçeği ve çok daha fazlasını Cicekmod.com’da bulabilir dilediğinizi güvenle sipariş edebilirsiniz. Ürün ismi dilerseniz doğum günü hediyesi olarak, dilerseniz sevgilinize hoş bir sürpriz yapmak için sipariş edebilirsiniz. İster salonunuzda ister ofisteki masanızda size ya da sevdiklerinize eşlik edecek olan Mutlu Çocuklar Sınıfı ile en özel gününüzde sevdiklerinizin yüzünde tebessüm yaratabilirsiniz. “Her zevke uygun, birbirinden seçkin çiçeklerle sevdiklerinizi mutlu edebilir, anneler günü veya sevgililer günü gibi en özel günlerin vazgeçilmezi olan ürün ismi ile sevdiklerinizin gününe anlam katabilirsiniz. Çiçek Mağazalarımız tarafından Cicekmod.com sunulan Mutlu Çocuklar Sınıfı detaylarımız ; Kap : 28 cm. çapında seramik beyaz kap Bitki : Phitosporum – Bonsai Aksesuarlar : El yapımı ahsap bahçe çitleri, ahşap bank üzerinde tek tek elde hazırladığımız minyatür kız ve erkek çocuk figürleri, minyatür balon figürü (balon rengi farklılık gösterebilir), minyatür sınıf tahtası figürü, öğretmen ve öğrenci isimlerine özel hazırlanan bahçe tabelası, çakıl taşları, kırmızı mantar figürü ve zeminde kurutulmuş doğal çiçekler. (Tüm aksesuarlar fiyata dahildir) Bakım : Minyatür ağaç canlıdır. Bol gün ışığı ve taze hava alan balkon vb. dış mekanlar için uygundur. Detaylı bakım kılavuzu bahçe ile birlikte gönderilir. (ÖZEL KURYEMİZ İLE İSTANBUL’UN VE KARGO İLE TÜRKİYE’NİN HER NOKTASINA “ÜCRETSİZ” GÖNDERİM) *Zemindeki bitki doğaldır ancak canlı değildir. Sulama ve bakım ihtiyacı yoktur. Maruz kaldığı nem ve güneş ışığı miktarına bağlı olarak zamanla renk, doku ve hacmini kaybeder. Bakım bilgileri ve tüm sorular için tıklayınız. * Minyatür tabela üzerinde istenilen metin ya da grafik kullanılabilmektedir.
En Son Gezilenler