Özür Çiçekleri

Özür Dilerim Çiçeği

Gül çiçekler içinde aşkın sembolü olmuştur. Sadece mecaz aşk için değil tasavvufta manevi aşk ile ilgili anlam ifade eden gül ve ona aşık bülbül sembolleri sıkça kullanılmıştır.  Kokulu güller dünyaya Arabistan’dan yayılmıştır. Hazreti Muhammed devrine kadar kokusuz olan güller, Hazreti Muhammed’in teri ile aşı yapılıp koku verilmiştir. Böylelikle kokulu güller her yerde yetişmeye başlamıştır. Böylesine derin anlam ifade eden güller renkleri, kokusu ve asil görünümü ile bütün dünyada özel çiçeklerdir.

Sıralama
« » 1 

Özür Dileme Çiçek Notları

Özür dilemek insani bir davranıştır. Hatayı kabullenmek ve barışmayı istemek manasında önemli bir adımdır. Özür dilemek sevgi ve alakayı devam ettirmeyi arzu etmektir. Çiçeklerin her birinin özel anlamları olduğu gibi özür dilemek konusunda da çiçekler gereken mesajı karşı tarafa en ince bir dille anlatır. Beyaz bir orkide temizliği ve saflığı ortaya koyan görüntüsü ile karşı tarafa özrünüzü samimi bir şekilde anlatacaktır. Özür dilenen konu hakkında pişmanlığı ortaya koymanın pek çok ifade seçeneği vardır. Güzel ve etkileyici mesajlar ile çarpıcı çiçekler karşı tarafın gönlünü alacaktır. Affetmenin büyüklüğünü anlatan mesajlardan, kişinin kendisini ifade edemediğini anlatan küçük cümlelere bazen çok büyük anlamlar sığar. Karşı tarafın yapısına göre esprili bir üslup gülümsetip buzları yumuşatabilir veya üzüntüleri anlatacak kelimelerin bulunma güçlüğünden de bahsedilebilir. Özür mesajları çok fazla olabilir, çoğaltılabilir ama hepsinde içtenlik ve samimiyet bulunur. Etkileyici teraryum tasarımları ile pek çok duygu ifade edilebileceği gibi çarpıcı özür mesajları da verilebilir.

Çiçek Sepeti Özür Dilerim Papatya

Güzel bir çiçek sepeti ile aranje edilmiş papatyalar her zaman sevgili karşısında hiçliği ve teslimiyeti ifade eder. Papatya en mütevazi bir çiçek ve “seni seviyorum, ayaklarının altına serilmişim” kelimelerini söyleyebilmenin en tevazu sembolüdür. Ayaklar altında, kırlarda, her yerde bulunan ve saf sevgiyi ifade eden papatya gerçekten de çiçeklerin en mütevazisi olmakla sevgi sembolünü belki de gülden bile fazla hak edendir. Yapılan hatalardan pişman olup sevilen kişinin sevgisini arzu etmenin en güzel yolu papatyaların o temiz ve teslim halleridir. Bu çiçeklerin çarpıcı bir özür mesajı ile birlikte karşı tarafta etki yaratabilmesi kaçınılmazdır.

Şehir Dışına Çiçek Gönderme

Sevginin canlı ve duygusal bir göstergesi olan çiçekleri göndermek için aradan mesafeleri kaldırıyoruz. Sevginin uzak mesafeleri bile bir anda kat edeceğini göz önüne alarak en güzel çiçekleri sizler için sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Rengarenk güller, orkideler, papatyalar, gardenyalar ve daha pek çok çiçeğin harmanlanıp aranje edilmiş hallerini beğeninize sunuyoruz. Sevdiğiniz en güzel renklerde çiçekleri sizin için bir araya topladık. Çiçek marketi oluşturduk ve sayısız çeşitte çiçeklerle dünyanızı güzelleştirdik, güzelleştirmeye devam ediyoruz. Farklı şehirlerde bulunan sevdiklerinize 1 ile 7 gün arasında taptaze çiçeklerinizi teslim ediyoruz.

Çiçek Sepeti Kıbrıs’a Gönderim

Kıbrıs’a göndermek istediğiniz çiçeklerinizi aynı canlılıkla sevdiklerinize yolluyoruz. Cicekmod.com sitemizden online sipariş verip istediğiniz çiçeği seçebilirsiniz. Sizler için arzu ettiğiniz çiçekleri titizlikle hazırlıyoruz. Çarpıcı bir şekilde tasarlanan çiçekleriniz en hızlı bir şekilde sevdiklerinize ulaşıyor. Çok beğenilen sevgiliye çiçek tasarımlarımız duygusal bağların kurulmasına vesile oluyor. Çiçekler kadar saf ve temiz sevgileri her yere yaymak amacımız. Akla gelebilecek her türlü konular için çiçek siparişleri verebilirsiniz. Anneler Günü, Doğum günleri, Evlilik Yıldönümleri, Hastane, Doğum dolayısı ile ayrıca özür dilemek mahiyetinde pek çok konularınızı çiçeklerle canlandırıyor, duygu katıyor ve ışıklandırıyoruz. Sevgi ile yaptığımız böyle bir hizmetten ayrı bir mutluluk duyuyoruz.