Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Çiçek Mod ile özel tasarım çiçekler ve hediyeler aynı gün teslim

Özür Dilerim

Özür Dilerim Bonnyfood Lezzetleri, Yenilebilir Çiçek

Yenilebilir çiçekler farklı temalara sahip. Hal böyle olunca herkes kendi ihtiyaçları üzerine istediğini seçebiliyor. Örneğin özür dilemek amacıyla gönderilenler mevcut. Üzerinde üzgün suratların dahi bulunduğu bonnyfood alternatiflerine yer verilmiştir. Bu denli samimi dilediklerin yenilebilir çiçekler ile iletilmesi uzun sürmez. Sevdiklerinizin gönlünü almak isterseniz hemen özür mesajları içeren buketlerden yana tercihte bulunabilir. Hatta kendi notlarınızı buketlere eklemekte özgürsünüz. Bu denli sevimli ve tatlı hediyelikler sayesinde sevdiklerinize seslenmeniz ve affedilmeniz uzun sürmez.

Özür Dilerim Mesajları

Doğum günü hediyesi ya da yeni bebek buketleri arka arkaya sıralanır. Yine bunlar arasında ‘özür dilerim’ buketleri de boy gösterir. Hem canlı çiçekler hem de yenilebilir olanlar arasından dilediğinizi seçmeniz mümkün. Beraberinde ise kısa mesajlar eşliğinde daha anlamlı hale gelmelerini sağlayabilirsiniz. Örneğin kısa bir ‘özür dilerim’ notu dahi anlamlı hale gelmesini destekler. Bu yolla sevdiklerinizi memnun etmek ve gönüllerini almak uzun sürmez. Onları mutlu eder ve yanlarında olduğunuzu hissettirirsiniz. Gerek aynı gerekse ayrı şehirlerde olan sevdiklerinize bu yolla seslenebilirsiniz. Onlara en içten mesajlarınızı iletmeniz uzun sürmez. Bunun için hemen Cicekmod.com üzerinden tercihte bulunabilir ve siparişinizi belirtebilirsiniz.

Özel Dilerim Çikolatası

Lezzetli hediyeler farklı malzemeler eşliğinde hazırlanır ve damağa hitap eder. Mesela çikolatalar bunlar arasında başı çeker. Bitter ya da sütlü olacak şekilde ayrı ayrı hepsine yer verilmiştir. Göndereceğiniz kişinin zevkleri üzerine dilediğinizi seçmekte özgürsünüz. Aynı zamanda ‘özür dilerim’ notlarına sahip olanlar da gözler önüne serilir. Çikolataların üzerinde yer alan bu notlar dahilinde notunuzu belirtmeniz uzun sürmez. Sevdikleriniz ile barışmak isterseniz hemen lezzetli hediyelerden yana seçiminizi yapabilirsiniz. Bu hediyeler ile onları şaşırtmak ve yanlarında olmak sizin elinizde. Örneğin:

  • Özenle hazırlanan çiçek buketlerine göz atılabilir.
  • Çikolatalar, kekler ya da meyveler ile hazırlanan buketler de tercih edilebilir.

Özür Dilerim Çiçekleri

Renkli ve dolgun çiçek sepeti aranjmanları arasından istediğinizi seçmekte özgürsünüz. Mevsim çiçekleri en renkli halleri ile gözler önüne serilir. Son derece şık buketler ve sepetler sayesinde göze hitap ederler. Bu şık tasarımlar eşliğinde sevdiklerinize notlarınızı iletebilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Örneğin özür dilemek isteyenler hemen özenli çiçekler arasından dilediğini seçebilir. Hatta yukarıda belirttiğimiz gibi lezzetli hediyelerden de seçiminizi yapmanız mümkün. Kısacası özür temalı pek çok hediyelik mevcut durumda. Ve göndereceğiniz kişinin zevklerine hitap edenleri seçmeniz önemli. Örneğin renginden tasarıma tüm hususlar ele alınabilir. Yiyeceklerde ise lezzet ön plana çıkartılır. Sipariş vermek isteyenlere ise yiyeceklerde kullanılan malzemeler sergilenir. Bu yolla lezzetleri değerlendirmeniz uzun sürmez. Ve en tatlı olanlardan seçiminizi yaparak sevdiklerinizi memnun edebilirsiniz.

Yenilebilir Çiçek

Yukarıda belirttiğimiz gibi yenilebilir çiçeklere dair tüm malzemeler arka arkaya sergilenmiştir. Bu şekilde en lezzetli olanları seçmekte zaman kaybetmezsiniz. Örneğin çikolata kaplı olan meyve sepeti bunlardan sadece bir tanesi. Adı üstünde mevsim meyvelerinin çikolata ile buluşmasına tanıklık edilir. Bu son derece lezzetli olan atıştırmalıklar buket haline getirilir. Aynı zamanda özel sepetler sayesinde göze hitap etmeleri sağlanır. Bu denli özenli sepetleri sevdiklerinize göndermeniz uzun sürmez. Hatta hızlı olmak için ‘aynı gün teslim’ çağrılarını dikkate almanız faydalı olacaktır. Adı üstünde sipariş verilen çiçek, aynı gün içerisinde belirttiğiniz adrese gönderilir. Sevdiklerinize hızlı bir şekilde ulaştırılmasına özen gösterilir. Ulaşım öncesinde:

  • Yenilebilir çiçekler en taze halleri ile hazırlanır.
  • Şık tasarımlar kazanmaları ve gözler önüne serilmeleri sağlanır.