Pasta

Pasta Siparişi

Farklı bir hediyelik arayışında olanlar lezzetli olanlardan yana seçimini yapabilir. Bunlar yenilebilir çiçek şeklinde ele alınmakta. Kurabiyelerden keklere çeşitli malzemeler eşliğinde yenilebilir çiçekler tasarlanır. Hatta meyveler de bunlar arasına katılmıştır. İsteyenler hemen meyve ya da kek dolu buketlerden dilediğini seçebilir. Bunların haricinde pastalara da göz atmanız mümkün. Örneğin doğum günlerinin vazgeçilmezi pastalar, kişiye özel sunumları ile sergilenir. Aralarından istediğinizi seçmeniz beklenir. Hemen ödemeye geçerek bu özel pastaları satın alabilir ve belirtilen adreslere gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Aynı Gün Teslim Pasta Siparişi

Pasta siparişi için ‘aynı gün teslim’ şeklinde istediğinizi seçmekte özgürsünüz. Bu şekilde en taze ve tasarım pastalar gözler önüne serilir. Aralarından kendi zevkinize göre dilediğinizi seçersiniz. Seçiminiz neticesinde pastaların özenli bir şekilde paketlenmelerine dikkat edilir. Teslimat sırasında zarar görmeleri mümkün olmaz. Beraberinde teslim edilen kişinin yüzünde mutlu bir tebessüm oluşturmaları söz konusudur. Özellikle de doğum günlerinde herkes hatırlanmak ister. Hatırlayanlar uzakta olsalar dahi bir çiçek ya da pasta eşliğinde bunu gösterebilir. Hatta hem buketleri hem de pastaları sipariş ederek set oluşturmak dahi sizin elinizde. Bu şık hediyelikler göz doldurur ve sevdiklerinize değer verdiğinizi gösterir.

Online Pasta Siparişi

Çikolata siparişi vermek isteyenlere enfes lezzetler eşlik edecektir. Gerek sütlü gerekse bitter alternatifleri eşliğinde aralarından dilediğinizi seçmeniz beklenir. Yine aynı durum pastalarda da geçerli. Farklı malzemeler eşliğinde hazırlanan pastalar da görenleri kendine hayran bırakır. Online siparişlerde başta görseller boy gösterir. Beraberinde pastanın neler içerdiğine göz atmanız sağlanır. Bu şekilde en taze ve lezzetli olanları seçmeniz uzun sürmez. Hemen arkasından ödemeye geçebilir ve teslim adresini sunabilirsiniz. Belirtilen adrese aynı ya da farklı günler içerisinde teslimat gerçekleşir. Buna yine sipariş verirken karar vermeniz beklenir. Neticesinde %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile faaliyet gösterilir. Hemen Cicekmod.com eşliğinde:

  • Pasta çeşitlerinin hepsine göz atabilirsiniz.
  • Özel bir not ekleyebilirsiniz.
  • Anında sipariş vererek sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz.

Doğum Günü Pasta Çeşitleri

Doğum günü için hediyelik arayışında olanlara pastalar da eşlik eder. Hatta farklılık arayanlar hemen online pasta siparişine geçebilir. Bu şekilde doğum günlerine özel olarak tasarlanan pastalar birer birer sıralanır. Mesela kişiye özel olanları seçmek size bırakılır. Yine çikolatalı ya da meyveli olması da ele alınabilir. Göndereceğiniz kişinin zevklerini dikkate alarak bu yönde tercihte bulunabilirsiniz. Tercihleriniz neticesinde pastaların özenli bir şekilde hazırlanmasına dikkat edilir. Son derece şık pasta kutuları ile teslimata geçilir. Yukarıda belirttiğimiz gibi isteyenler aynı gün teslim edilen pastalardan tercihte bulunabilir. Haricinde sevdiklerinizin doğum günlerini belirtebilir ve bu süreçte gönderilmelerini sağlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Pasta Hediyeleri

Doğum günleri için tasarlanan çikolatalar ve pastalar herkesin dikkatini çekiyor. Ancak sadece pasta ile çikolata ile sınırlı kalmıyor. Bunları takiben meyve sepeti ve bonnyfoodlar dahi gelir. İsteyenler kişiye özel pastaları ya da diğer lezzetli hediyelikleri göz önünde bulundurabilir. Mesela bonnfoodlar, çikolata ya da farklı sos kaplamaları ile öne çıkmayı başarmıştır. Genelde keklerden ve kurabiyelerden tasarlanmaları söz konusudur. Aynı zamanda hoş ve lezzetli çikolataların bir araya geldiği buketlerden de istediğinizi seçmekte özgürsünüz. Sadece buket değil sepetler de mevcut. Daha çok meyve dolu sepetlerin talep gördüğü açık durumda. Üstelik meyveler de çikolata sosları ile daha lezzetli bir hale gelebiliyor. İsterseniz bu yönde de seçiminizi yapabilir. Pastaların yanı sıra arka arkaya sıralanan yenilebilir çiçekler de herkesin beğenisini toplamakta.