Saksı Çiçekleri, Saksı Çiçeği Siparişi
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Çiçek Mod ile özel tasarım çiçekler ve hediyeler aynı gün teslim

Saksı Çiçekleri

Sevginizin bir sembolü olan saksı çiçekleri, sevdiğiniz kişinin yaşam alanına da güzel bir enerji verecektir. Yüz yıllardır duygularımızı sembolize eden saksı çiçekleri, botanik alandaki gelişmelerle teraryum çiçek bahçesinde de kullanılarak, fanus ve akvaryum şeklinde kullanılmakta olan saksıların ev içinde de yer almasını sağlamıştır. Güzel atmosferi ve kokularıyla saksıları süsleyen çiçekler hayatınızın da enerjisi olacaktır.

Canlı Saksı Çiçekleri

Tazelik ve güzelliğin tarifi olan canlı çiçekler, bakımı kolay aynı zamanda dekoratif olarak da güzel bir ambians için muzzam olacaktır. Sevdiklerinize çiçekler armağan ederken, özel tasarım saksılar ve çiçeklerle birlikte, unutulmayacak hoş bir günü hatıralarınıza kazıyabilirsiniz. Kadın güzelliğinin, berraklığın ve saflığın sembolü olan orkide saksıları aynı zamanda zambak, menekşe ve şık bonsai ağacı seçkisiyle, sevdiğinize sevginizi duygularınızı sembolize ederek gösterebilirsiniz. Canlı çiçeklerin, tazeliği ve enerjisine bürünecek olan yaşam alanları, gün boyu ferah ve güzel kokulu çiçeklerle neşe dolacaktır. Güzel ve özel günlerinizi çiçeklerle renklendirerek, evinizin içinde bir gökkuşağı resmedebilir, canlılığı ve tazeliği armağan edebilirsiniz.

Balkon Saksı Çiçekleri

Balkonunuzu süsleyecek, özel günlerinizden güzel bir anı olarak kalacak olan balkon saksı çiçekleri, petunya, lale, yasemin ve çuha çiçeği gibi doğanın armağanlarını yaşam alanınıza taşıyabilir. Balkonunuzda keyifli zaman geçirirken, sevdiklerinize de bu doğal güzellikleri vererek, özel günlerinize duygularınızı ve anılarınızı ekleyebilirsiniz. Anneler gününe özel çiçek sepeti buketleri ve saksılarıyla balkonun ambiansını değiştirecek, güneşi seven taze çiçekleri armağan edebilirsiniz. Saksıda yaşamayı seven, tazelik ve ferahlıkla mevsim boyu renkli bir görünüme sahip olan çiçekler, duygularınızı temsil ederken, hoş kokularıyla balkonda da ferah bir etki bırakacaktır. Yaz ve kış saksı çiçekleri aynı zamanda dört mevsim çiçekler, güzellikleri kadar canlılıklarıyla da tazelik vererek, yaşam alanına enerji dolduracaktır. Tasarım saksı modelleriyle, ahşap, porsalen, akvaryum ve cam seçeneklerle saksı modellerini inceleyebilirsiniz. Göz alıcı güzellikler, kokular ve renklerle mutluluğu armağan edebileceğiniz saksı çiçekleri, sevdiklerinizle aranızda bağ kurmanınızı, bu bağın da unutulmaz bir anısı olarak balkonunuzu süslemesini sağlayacaktır. Çiçeklerin duygularınızla ve anılarınızla balkonunuzda konaklamasına izin verebilirsiniz.

Yaz Kış Kurumayan Saksı Çiçekleri

Rengarenk saksı çiçekleriyle, çiçek market ile evinizi ya da balkonunuzu neşelendirecek çiçek seçkisini yapabilirsiniz. Yaz kış kurumayan, bitki ve çiçekler, dört mevsim anılarınızı canlandıracak, sevginizi temsil edecek ve duygularınıza eşlik edecektir. Özel günlerin en güzel armağanlarından biri olan çiçekler, hikayeleri ve kışa karşı dayanıklıkları, yaza karşı dik duruşlarıyla armağan ettiğiniz kişi de temsil edecektir. Evinize renk katacak saksı çiçekleri Afrika menekşesinden, barış çiçeğine kadar duygularınızı ifade ederken, evinizin de dekoratif bir parçası olabilecektir. Güzel ve estetik çiçek demetlerinin saksı halinde sunulması hem bakımının kolay olması hem de uzun süre yaşayabilmesi için idealdir.

Sevgiliye Alınacak Saksı Çiçekleri

Sevgilinizi kırmızı bir gül ya da orkide kadar saf bir şekilde görüyorsanız, ona armağan edebileceğiniz en güzel saksı çiçekleri arasında 5000 yıldan bu yana anlamıyla tarihe kazınmış gülleri armağan edebilirsiniz. Kırmızı gülün aşkı ve tutkuyu, beyazın ise masumiyeti ifade ettiği saksı gülleri, bir araya gelerek güzel bir atmosferin kapılarını açacaktır. Gerbera ve papatya çiçeklerinin de saksı tasarımlarıya armağan edebilir, duygularınızı ifade ederken aynı zamanda anılarınızı da simgeleyen bir iz bırakabilirsiniz. Güzel saksı çiçekleriyle donatılmış anılarınızla birlikte, tazelik ve ferahlığı da sevdiğinizle paylaşarak, anılarınıza hayat verecek renkler, kokular aynı zamanda özel günler için tasarlanmış olan saksılarla aşkınızı ilan edebilirsiniz.

Dekoratif Saksı Çiçekleri

Sevgiliye her zaman gül, orkide gibi çiçeklerin alınması artık bir gelenek haline gelmiştir. Fakat sevgiliniz bu gelenekten hoşlanmıyorsa? Ya da sizin kendisini daha ayrıcalıklı görmenizi istiyorsa? Bu durumda yardımınıza yetişiyoruz ve saksı çiçekleri seçenekleri sunuyoruz. Birbirinden özel ve taze olan bu çiçeklerimiz ile sevgilinize sevginizi göstermenin özel bir yolunu sunuyoruz. Bu sayede sevginiz gibi canlı kalacak bir çiçeğe sahip oluyorsunuz. Aynı şekilde anneler, saksıda olmayan çiçeklerden esasında pek hoşlanmazlar. Onların kısa bir zaman sonra solup gideceklerini düşünerek hem para israfı hem de etrafı dökülen yapraklar nedeniyle kirletecek bir araç olarak görürler. Anneler için en iyi çiçekler ise saksıda olanlardır. Saksı çiçeklerine keyifle bakarlar, özenli bir şekilde bakımlarını sürdürürler ve evlerinin baş köşesine saksı çiçeklerini koyarlar. Böylece alacağınız saksı çiçeğinin annenizin elinde nasıl gelişip serpildiğini görerek siz de mutlu olabilirsiniz.

İşyerleri İçin Saksı Çiçekleri

Sitemizdeki binlerce saksı çiçeği arasından uygun hediyeyi muhakkak bulacaksınız. Saksı bonsailer, saksı orkideler, saksı sukulentler ve daha pek çok saksı çiçeğimizle aradğınızı cicekmod.com da bulmanız çok kolay.