çiçek ara sepet

Sevgili

Sevgiliye Bonnyfood Lezzetleri, Yenilebilir Çiçek

‘Seni seviyorum’ demenin bin bir şekli var. Mesela lezzetli bir şekilde dile getirmek isteyenler hemen bonnyfood tasarımları arasından istediğini seçebilir. Yenilebilir çiçekler görenleri kendine hayran bırakır. Sevdiğiniz kişilere hislerinizi belli etmek için bu yönde tercihte bulunmanız sizin elinizde. Hemen Cicekmod.com eşliğinde istediğinizi seçerek harekete geçebilirsiniz. Örneğin gül kek buketleri bunlar arasında başı çeker. Yine sevginin rengi olan kırmızı paketler dahilinde gözünüze hitap edecektir. Bu yolla sevdiklerinizi hem şaşırtır hem de mutlu edebilirsiniz. Özel lezzetler ile keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayabilirsiniz.

Doğum Günü Çikolata Sepeti

Sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatmak artık zor değil. Örneğin doğum günleri için hemen yenilebilir çiçek tercihinde bulunmanız mümkün. Bu şekilde akılda kalmanız ve onları mutlu etmeniz söz konusudur. Klasik çiçek buketlerine nazaran yenilebilir sürprizler daha fazla akılda kalır. Aynı zamanda lezzetli atıştırmalıklar herkesin beğenisi toplar. Son derece kaliteli ve taze malzemeler eşliğinde hazırlanan atıştırmalıklar, tüketenler tam not almayı başarmıştır. Bunun üzerine kendi zevkinize göre dilediğinizi seçmekte özgürsünüz. Gerek dış paketleri gerekse içeriği dikkate alınabilir. Son olarak ise hepsinin ayrı ayrı fiyatları gözler önüne serilir. Bu hususlar dahilinde dilediğinizi seçerek teslimata onay verebilirsiniz.

Yenilebilir Çiçek Yorum

Yukarıda belirttiğimiz üzere yenilebilir çiçeklerin tadına bakanlar tam puan vermeyi ihmal etmiyor. Aynı zamanda sipariş verilen çiçeklerden takı aksesuar alternatiflerine kadar hepsine dair yorumlar sergilenir. Bu şekilde fikir sahibi olmanız ve tercihte bulunmanız uzun sürmez. Mesela seçtiğiniz yenilebilir çiçek hakkında kullanıcı yorumları sıralanır. Bu sayede fikir sahibi olabilir ve dilediğinizi seçebilirsiniz. Örneğin tasarımdan lezzetlere tüm hususlar ele alınabilir. Aynı zamanda lezzetler için katılan malzemeler neler göz atılabilir. Mesela beyaz çikolatalar, bitter ya da sade kurabiyeler temin edilir. Tüm bu lezzetler:

  • Özenli kutuları eşliğinde gözler önüne serilir.
  • Uzun çubuklar ile buket görünümü kazanmaları sağlanır.

Yenilebilir Çiçek Hediye

Hediyelik arayışında olanlar farklı alternatiflere yönelebilir. Mesela meyve sepeti ve bonnfoodlar bunlar arasında başı çeker. Son derece lezzetli olan atıştırmalıklar başta tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Sadece tasarımları değil lezzetleri de herkesin beğenisi toplar. Örneğin çikolatanın kurabiyeler ile eşsiz buluşmasına tanıklık etmeniz sağlanır. Yine keklerin aromalar ve çikolatalar ile son derece lezzetli bir sürpriz haline gelmesi mümkün. Tüm bu malzemelerin buluştuğu bonnyfoodlar, sevdiklerinize keyifli saatler geçirtmenizi mümkün kılar. Görenleri kendine hayran bırakan buketler, sadece çiçekler ile hazırlanmıyor. Artık çiçeklerin yerini kekler ve kurabiyeler aldı. Aynı zamanda mevsim meyvelerine göre tasarlanan sepetler de öne çıkmayı başardı. İster meyvelerden ister tatlılardan yana dilediğinizi seçebilirsiniz. Ve hemen siparişe geçerek teslimatı geciktirmeyebilirsiniz.

Bonnyfood

Orkide, papatya ya da güller eşliğinde hazırlanan buketler herkesin mutlu eder. Ancak hem mutlu etmek hem de şaşırtmak isteyenler çiçeklerden ziyade yenilebilir sürprizlere yönelebilir. Son zamanlarda yenilebilir çiçeklerin daha fazla talep gördüğü açık durumda. Özellikle de lezzetlerinden dolayı herkesten tam puan almaları dikkatlerden kaçmıyor. Ve bu denli beğeni toplayan sürprizler daha fazla talep görmeye başladı. Böylece sevgililer gününden ziyade iş, terfi, doğum ya da arkadaşlıklara dair ayrı tasarımlara imza atılır. Yani yenilebilir çiçeklerin konseptlere uygun bir şekilde tasarlanması söz konusudur. Bunun üzerine istediğinizi seçer ve siparişe geçebilirsiniz. Mesela isteyenler ‘aynı gün teslim’ olanlardan yana tercihte bulunabilir. Zaman sıkıntınız yoksa diğerlerini inceleyebilirsiniz. Mesela meyveli, kekli ya da çikolatalı olarak ayrı malzemelerden hepsi tasarlanmış ve özenli paketleri ile sergilenmiştir.