Cicek Mod Silindir Ahşap Saksıda Kalanchoe Tasarım - Kırmızı Çiçeği

Cicek Mod Silindir Ahşap Saksıda Kalanchoe Tasarım - Kırmızı Çiçeği

168
,30 TL
99
,00 TL
(KDV dahildir)
Ücretsiz Teslimat & Ücretsiz Kapalı Zarfında Kart Notu

Cicek Mod Silindir Ahşap Saksıda Kalanchoe Tasarım - Kırmızı Çiçeği

168
,30 TL
99,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

odeme guven
Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Cicekmod.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Çiçek mağazalarımızca tasarlanan Cicek Mod Silindir Ahşap Saksıda Kalanchoe Tasarım - Kırmızı ve çok daha fazlasını Cicekmod.com’da bulabilir dilediğinizi güvenle sipariş edebilirsiniz.Ürün Ölçüleri : Yükseklik 15 cm – Çap cm Kalanchoe çiçeği Türkçe adı ‘Kalanşo’ olarak bilinir. Sukulent familyasından olup Afrika ve Asya kökenli tropik bir bitkidir. Sukulentlerin bakımı ve çoğaltması oldukça kolaydır. Bu sebeple sıklıkla evde bakmak için tercih edilir sukulent türleri. Kalanşo da çiçekleri ile bu türün en gözde çiçeklerindendir. Tombul ve parlak yaprakları ile gösterişli bir ev ve ofis çiçeği diyebiliriz onun için. Demetler halinde öbek öbek çiçekleri olan Kalanşo’nun doğada bir çok rengi bulunur. Çiçek renkleri kırmızı, sarı, beyaz, turuncu veya pembe olabilir. Crassulaceae familyasından gelen Kalanşo bitkisine ait 125 farklı tür vardır. Serin ve humuslu topraklardan hoşlanır. Kalanşo çiçeğinin anlamı düşen ve yeşerendir. Sukulent türlerinin genel özelliği olarak kırılan dalları ve yaprakları yerden yeniden yetişir. İsmini de bu özelliğinden almıştır.

En Son Gezilenler