Solmayan Güller, Solmayan Gül Siparişi
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Çiçek Mod ile özel tasarım çiçekler ve hediyeler aynı gün teslim

Solmayan Gül

Solmayan Güller

5000 yıldır güller özel anlamlarıyla ve renklerinin sembolize ettiği duygularla bilinmektedir. Roma tarihinin izlerini taşıyan güller, Afrika ve Belçika’da yetiştirilen yeni türleriyle, şoklama üzerinden 4 yıla kadar solmadan yaşayabilmektedir. Estetik ve hoş görüntülerinden hiçbir şey kaybetmeden uzun yıllarca, sevginizi ve aşkınızı sembolize edebilecek, özel saksı ve fanus modelleriyle dekoratif amaçlı da kullanılabilecektir.

Solmayan Gül Nasıl Yapılır?

2 ile 4 yıl arasında solmadan yaşamaya devam eden güller, haşlama ve şoklama işlemiyle solmadan durabilmektedir. Tam anlamıyla yaşıyor olmasalar da bir çiçek sepeti üzerine fanus ya da saksı olarak, yerleştirilmesi sonucu canlı bir görünüm kazanırlar. Haşlama ve şoklama yöntemiyle, gül fotosentez yapımından arınarak, sadece yaşamı yavaşlatılmış bir şekilde özel bir sıvı enjetesiyle oldukları gibi durabilmektedir. Gül kendi görünüşünden ve dokusundan hiçbir şey kaybetmeden bu şekilde durabilirken, güneş ışığına maruz kalmaması gerekmektedir. İç mekan çiçeklerinden biri olan solmayan gül, çok sıcak ve güneşin direkt maruz kaldığı odalarda muhafaza edilmeden, 4 yıla kadar hayatını sürdürerek, güzel görünümüden hiçbir şey kaybetmeyecektir. Özel günlerinize, güzel bir anlam olarak, tasarım gül çeşitleri arasında yer almaktadır.

Solmayan Gül Fanus

Şık fanus içerisinde bulunan solmayan gül, teraryum etkisi yaratacak şekilde dizayn edilerek, güzelliğini yıllarca koruyabilmektedir. kutuda güller ve fanus gülleri armağan ederek, özel günlerinizi çiçeklere bürüyebilir, sevgilinize unutamayacağı bir armağan verebilirsiniz. Bakım gerektirmeyen solmayan gül çeşitleri, istediğiniz renklerde tasarlanarak, şık fanuslar içerisine yerleştirilerek, muazzam bir görünüme sahip olacaktır. Işıklı, sade ve renkli seçeneklerle, güllerin anlamlarına özel tasarımlarla sevginizi ifade edecek, duygularınızı anılarınızla sunabilecek şekilde şık tasarımlar yapabilirsiniz. Solmayan gül çeşitleriyle, aşkınızın ve sevginizin uzun yıllar boyunca şık bir şekilde durmasını, sizi ifade etmesini sağlayabilirsiniz. Duygularınızla bütünleşen kırmızı, beyaz ve sarı solmayan gül çeşitleriyle sevginizi bütünleştirin.

Solmayan Gül Işıklı

Cam içinde solmayan gül çeşitleri, özel ışıklandırmayla gece ışığı veya dekoratif amaçlı da kullanılabilmektedir. Göz alıcı güzelliği, doğal ışıklandırmayla farklı bir ambiansa bürüyecek olan hoş tasarımlar, sevdiklerinizin gözlerini bürüyecek mutlulukla dolu olacaktır. Özel tasarımlarla, geniş renk skalası sunan ışıklı seçenekler, sevginizi perçinleyecek yeni seçkilerle sizlere sunulmaktadır. Kullanılan iç dekorasyon malzemeleri arasında ışık ve ahşap seçenekleri de kullanılarak, ışığın güzel bir şekilde yayılması, küçük bir aşk bahçesi görünümü kazanması sağlanmaktadır. Özel günlerinizde, özürlerinizde ve sevdiğinizle unutamayacağınız anılarınızda solmayan gül çeşitleriyle uzun süre bu duygunun anısını muhafaza edebilirsiniz. Özür dilerim çiçekleri aynı zamanda sevgiliye çiçek seçkisi arasında solmayan gül çeşitleri unutulmazlığı, aşkı ve özrü birlikte tutarak, kalbinizdeki duyguları sembolize edecektir. Işıklı fanus ve saksı modeleriyle de gecenin atmosferine eşlik edecek modeller olarak, aşkın ve sevginin bütüncül enerjisini ışıklandırma sistemiyle yansıtarak, yaşam alanınızın enerjisine de eşlik ederek, duygularınızı güllerle donatmanızı sağlayacaktır.

Solmayan Gül Buketi

Şık tasarımlarıyla solmayan gül buketleri, yıldönümü çiçeği olarak güzel bir armağan olabilir. Uzun süre solmadan muhafaza edilebilen buket modelleri, güzel görünümleri ve hoş kokularıyla sevgilinize armağan edebileceğiniz çeşitler arasında yer alabilmektedir. Sevginizin sembolü olan kırmızı gül, beyaz gül ve mavi güller, hoş ve estetik tasarımlarla göz alıcı bir şekilde buket halinde teslim edilmektedir. Solmayan yeni gül çeşitleri, renkleri ve tasarımlarıyla, saksı, fanus ve tasarım cam seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. Çiçeklerin estetik ve doğal güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen yeni modeller, güzelliği, aşkı, sevgiyi ve şevkati sembolize ederek, anılarınızda uzun süre yer edecektir.