Söz/Nişan/Düğün Çiçeği

Çiçek Siparişi

Değer verilen insanlara çiçek vermek uzun yıllardır var olan aslında bir iletişim şeklidir. Anlam barındıran çiçekler narinliği, naifliği ve sevgiyi içerinde mesaj olarak aktarmada kullanılan hediye çiçek gönderimi duyguları en iyi gösterebilen hediyelerden biridir. Nerdeyse tüm özel günlerde kullanılan çiçekler sevdiklerinize anlamlı jestlerden biri olur. Duyguların gösterilebilmesinde çok daha net olabilen çiçek sitenin zengin içeriği sayesinde aradığınız modelin tam karşılığını bulursunuz.

Sıralama
« » 1 

Birine Çiçek Göndermek

Bazen romantizmin bazen ise saf sevginin göstergesi olabilen çiçekler anlamlı hediyeler arasındadır. İstenilen taze ve güzel hazırlanmış bir çiçeği önceleri bulabilmek zor olabiliyordu. Çiçek dükkânına gidip seçimi yaptıktan sonra gönderilmesini istediğimiz yere göndermek bazen bu anlam dolu hediye için gereğinden fazla zaman harcanmasına sebep oluyordu. Oysa hem gelişen teknolojinin ürünü olan internet sayesinde zaman kaybını yaşamadan dilediğiniz vakit hediyelik olarak seçeceğiniz çiçekleri dilediğiniz adrese gönderebilirsiniz. Cicekmod.com adresi sayesinde internette zengin çiçek seçenekleri sayesinde dilediğinizi seçebilir ve adres yazılması halinde gönderebilirsiniz. Bu sayede zaman harcamadan sadece internet bağlantısı sayesinde özel günlerinizin anlam dolu hediyesini gönderebilmiş olursunuz. İsterseniz iş yerinizde ofisinizde isterseniz evinizde siparişini oluşturduğunuz çiçeğe sizin üzerine yazdığınız not sayesinde ulaşımı çok daha kolay olur. Bu sayede yoğun iş temposu arasında bile sevdiklerinizi unutmamış olursunuz.

Çiçek Market

Çiçek denilince akla o kadar çok çeşit geliyorken bu çiçekleri bulamamak vizyonumuza yakışmayan bir hareket olurdu. Bu sebeple aradığınız çiçek çeşidini sitede bulup çiçek gönder diyebilirsiniz. Gülden, orkideye; bonsaiden kalanchoe çeşidine kadar çok fazla çeşit bulunur. Bu çeşitleri dilerseniz bir konsept eşliğinde gönderimi yapılabilir ya da özel tasarım yapılarak da dilenen adrese gönderilebilir. En basit içerik halinde bulunulabileceği gibi özel olarak da hazırlanılabildiği unutulmamalıdır. Bunların yanında ise sadece çiçek değil lezzetli çiçek kategorimizde bulunur. Bu sayede lezzete düşkün olan sevdiklerinize dilerseniz meyve çiçek sepeti ya da çikolata çiçek sepeti gönderilebilir.

Şehir Dışına Çiçek Göndermek

Bulunduğunuz şehrin dışında olan ve hediye gönderimini yapmak istediğiniz yakınlarınız için de bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Sadece bulunduğunuz şehirde değil şehir dışında da bu hizmeti sunuyoruz. Anlaşmalı olduğumuz üyesi olunan çiçek dükkanlarımız sayesinde site içeriğinden seçtiğiniz hediyeyi hiç zaman kaybı yaşanmadan dilediğiniz tarih ve saatte adrese gönderimi yapılır. Sizin sadece Cicekmod.com adresine girerek seçeceğiniz siparişi bölge, şehir mahalle gibi bilgilerin girilmesi yeterli olur. Bu bilgilerle beraber gönderimin yapılmasını istediğiniz saat aralığını da girerek dilenen vakitte anlamlı ve o kadar da naif olan çiçek hediyeniz ulaşmış olur. Yine sizin bize internet aracılığı ile iletmiş olduğunuz not hediyelik çiçeğinizin arasında yeri olur. Bu sayede artık çok uzaktaki olan sevgilinize, ailenize, dostunuza, yakınınıza hediye gönderebilmek çok daha kolay bir şekilde meydana gelir. Sevdiklerinizi düşünmeniz yeterlidir uzaklığı dert etmeyin biz sadece aracı oluruz.

çiçek sepeti Hediye

Dilenen yere çiçek gönderiminin gerçekleştirilebileceği gibi bu hediye seçimleri cebinizi de yakmayacak fiyat aralıklarındadır. Çiçek fiyatları site içeriğinde piyasadaki ortama göre çok daha uygun olup ucuz çiçek bulabilirsiniz hediye için. Bu sayede hem cebiniz hem de sevdikleriniz mutlu olur. Lezzetli çiçek, tasarım çiçek, kutuda çiçek, saksıda çiçek gibi çeşitleri çok zengin içerik sayesinde bulunur. Seçimini yaptığınız çiçeğin gönderimini gerçekleştirmiş oluruz. Ucuz çiçek olarak bulabileceğiniz çiçek çeşitlerimiz kesinlikle kaliteli ve taze çiçeklerdir. Kalite için illa ki yüksek meblağlar ödemenize gerek kalamaz. Hediyenizi dilediğiniz şekilde seçerken güvenli ödemenizi gerçekleştirmiş olunur.