Söz/Nişan/Düğün

Söz Nişan Düğün Bonnyfood Lezzetleri, Yenilebilir Çiçek

Göze ve damağa hitap eden sürprizler için hemen bonnyfood seçenekleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu anlamda özenli paketler hazırlanmış ve lezzetleri ile tam puan almayı başarmıştır. Başta lezzetlerini tatmak mümkün olmaz. Bunun yerine yorumları dikkate alabilir ve dilediğinizi seçebilirsiniz. Deneyim sahibi olanların görüşleri yol gösterecektir. Bir de konseptlerine göre değerlendirmek sizin elinizde. Mesela söz ve nişan için hazırlananlar göz dolduruyor. Yine düğüne uygun olan hediyelikler de mevcut durumda. Ve bu hediyelikler diğerlerine nazaran daha lezzetli. Görenleri şaşırtan ve mutlu eden atıştırmalıklar olduğu da açık durumda.

Söz Çiçeği Canlı

Cicekmod.com eşliğinde aradığınız tarzda ki çiçekleri ya da bonnyfoodları bulmanız uzun sürmez. İster klasik isterseniz de yenilebilir çiçeklerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Baştan belirttiğimiz gibi konsepte uygun bir şekilde tasarlanmaları da dikkatlerden kaçmıyor. Mesela söz ya da nişan çiçekleri dikkate alınabilir. Bu denli özel günler için çiçek sepeti alternatiflerine yer verilir. Yani sepet dolusu canlı çiçekler herkesin beğenisini toplar. Daha çok canlı olarak tercih edilen çiçekler, mevsime göre ele alınır. Son derece canlı ve renkli olmalarına dikkat edilir. Bu hususların yanı sıra:

  • Şık paketler eşliğinde tasarımları tamamlanır.
  • Göz alıcı ve tarz olmalarına dikkat edilir.

Yenilebilir Çiçekler

Çiçekten ziyade isteyenler meyve sepeti tercihinde de bulunabilir. Yenilebilir çiçeklere dair bu yönde tüm alternatifler sıralanmıştır. Yani kekler, kurabiyeler ya da meyveler eşliğinde sepetler tasarlanmıştır. Başta lezzetlerinden ziyade tasarımlarını dikkate almanız beklenir. Göze hitap edenlerden dilediğinizi seçmekte özgürsünüz. Hemen arkasından sepet içeriğine göz atabilir ve aradığınızı bulabilirsiniz. Örneğin kurabiyeler ya da meyveler eşliğinde hazırlanan sepetler dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Sadece çikolatalar ve kekler dahilinde tasarlananlar da mevcut. Yani her zevke ve de damağa hitap edecek şekilde lezzetli sürprizler sergilenir. Bu sürprizler ile sevdiklerinizi mutlu etmeniz ise uzun sürmez.

Söz Nişan Çikolatası

Söz ve nişan için sadece çiçeklere yer verilmez. Yukarıda belirttiğimiz gibi şık tasarımlar eşliğinde söz çiçekleri sergilenir. Canlı ve rengarenk çiçeklerden istediğinizi seçmeniz beklenir. Ancak sadece canlı çiçekler ile sınırlı kalınmaz. Hemen arkasından yenilebilir olanlar sergilenir. Yani lezzetli hediyeler olmazsa olmazlar arasında boy gösterir. Çiçeklerin yanına eklenen meyve sepetleri herkesin beğenisi toplar. Meyveden ziyade çikolatalı kekler ya da kurabiyeler göz önünde bulundurulabilir. Daha çok içeriklerden ziyade dış görünümleri ele alınıyor. Neyse ki söz ve nişan gibi özel günlere dair daha şık tasarımlara imza atılır. Ve bu tasarımlara hemen göz atarak dilediğinizi seçmeniz beklenir. Tercihleriniz üzerine ödemenizi yapar ve belirttiğiniz gün içerisinde teslime geçersiniz.

Yenilebilir Çikolata Sepeti

Sevgilisini mutlu etmek ya da arkadaşlarını şaşırtmak isteyenler sürprizlere yöneliyor. Aynı şekilde Doğum günü hediyesi için farklılıklara yönelenler mevcut. Mesela baştan belirttiğimiz üzere yenilebilir çiçekler bunlar arasında başı çeker. Yani şaşırtıcı ve keyifli sürprizler arasında boy gösterir. Üstelik her göze hitap eden buketler mevcut durumda. Hem buketler hem de sepetler eşliğinde yenilebilir çiçeklerin sıralanmasına özen gösterilmiştir. Üstelik bu sıralamalar eşliğinde fiyatlarını da değerlendirmeniz uzun sürmez. Neticesinde dilediğinizi seçebilir ve siparişe geçebilirsiniz. Güvenli ödeme imkanları dahilinde herhangi bir sorun yaşamanız mümkün olmaz. Bu şekilde aynı gün teslim edilen yenilebilir çiçek sepetlerini sipariş etmek sizin elinizde. Ancak hepsinin de aynı gün içerisinde teslim edilmediğini belirtmek gerek. Müşteriler bu nedenle teslimat günü ifade edilir. Bu hususlar üzerine istediklerini seçmeleri mümkün hale gelir.