Kaplumbağ  Buxus Şimşir Bonsai
Kaplumbağ  Buxus Şimşir Bonsai
Kaplumbağ  Buxus Şimşir Bonsai

Kaplumbağ Buxus Şimşir Bonsai

149
,00 TL
95
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)

Kaplumbağ Buxus Şimşir Bonsai

149
,00 TL
95,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle ve/veya ilçe adını yazın ve seçin. Cadde veya sokak bilgisini buraya girmeyin.

12 Mayıs'a kadar gönderim kapasitemizi doldurduğumuzdan, anneler günü için 13 Mayıs'ı teslim günü olarak seçebilmektesiniz. Hijyenik koşullarda paketleme ve servis imkanıyla hizmet vermekteyiz.
odeme guven
Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Cicekmod.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları

 Squirtle Serisi doğadan, kaplumbağalardan ilham alınarak yaratıldı. Kaplumbağalar hareketleri yönünden ne kadar telaşsız ve ağır hayvanlarsa onların tarih boyunca gelişimi de o kadar yavaş olmuştur. Tıpkı bonsai ağaçları gibi.. Kaplumbağa Ölçüleri: 9x17x14.5 Bakımı Hakkında: Nemi seven bir ağaç olan bonsainizi gün aşırı toprağını nemli tutacak kadar sulamalı ve aydınlık bir yerde bulundurmalısınız. Bakım kartı ile birlikte gönderilir. Not: Her bir bonsainin kendine has kıvrımları vardır, bu nedenle gelen ürünün gövde yapısında değişiklikler olabilir.

En Son Gezilenler