Tasarım Çiçek Aranjmanları ( %50 İndirimli )
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Çiçek Mod ile özel tasarım çiçekler ve hediyeler aynı gün teslim

Tasarım Çiçekler

Özel günler için tasarlanmakta olan çiçek buketleri, estetik bir görselle birlikte çiçeklerin anlamlarıyla bütünleşecektir. Butik çiçek tasarımlarıyla, sevdiklerinizi mutlu edecek, anlamlı günlerine özel bir an katacak olan tasarım çiçek modelleri, güzelliği, sevgiyi, aşkı ve dostuğu temsil eden renkleriyle göz alıcı tasarımlarla sunulmaktadır. Özel günlerin güzel bir anısı olacak tasarım çiçekleri sevdiklerinize göre dekore edebilirsiniz.

Sıralama
« » 1 

Özel Tasarım Çiçekler

Doğanın güzel manzaralarını bir buketin içinde toplayan, çiçek sepeti tasarımları, çiçekleri özel tasarım saksı ve buketlerle süsleyerek daha da güzel bir görünüme bürüyecektir. Göz alıcı güzelliği ve estetik dokusuyla doğanın bizlere armağan ettiği renklerle bütüncül bir ambians oluştururken, romatik günlere, özel ve unutulmayan anılara eşlik edecek parçalarla bir araya getirilecektir. Yılbaşı, anneler günü, babalar günü ve yıl dönümleri için akvaryum, ahşap ve porselen saksı modelleriyle bir araya gelerek, daha da güzelleşecek parçalar oluşturulacaktır. Size özel çiçek seçkileri, anlamları ve renkleriyle göz alıcı bir ambians, unutulmaz bir parça ve mis kokulu çiçekler özal tasarımlarla sunulmaktadır.

Özel Çiçekler Ve Anlamları

Doğanın armağını olan çiçekler, anlamlarıyla birlikte özel günlerimize eşlik etmektedir. Yüz yıllardır aşkın, romantizmin, sevginin ve ailenin sembolü olan çiçekler, duygularımızı ifade etmenin sembolün bir parçası olarak, hayatımızda yerini almış mutluluğu, hüznü ve heyecanı resmetmiştir. güller, karanfiller ve papatyalardan oluşan özel günlerin armağını olan tasarım çiçekler, sevdiklerinize giderken, anlamlarını da yanında götürecektir.

Kırmızı gül; aşkın ve sevginin sembolüdür. Kırmızının tutkuyu ve aşkı sembol etmesi Havva’nın yediği elmanın da hikayesiyle bağlantılıdır.

Beyaz Karanfil; Temizlik, saflık ve şevkat anlamarını temsil etmektedir.

Peru Zambağı; Dostluğu ve arkadaşlığın çiçeğidir.

Nergis Zambağı; Güzelliği sembol eder, güzel kadın çiçeği diye bilinmektedir.

Antoryum ( Flamingo Çiçeği) Misafirliği, mutluluğu ve bolluğu sembolize etmektedir.

Kalla Zambağı ( Gelin Çiçeği) İhtişam ve güzelliğin çiçeğidir. Beyazın berraklığı ve masumiyeti temsil etmesi, kırmızı gül ve karanfillerle birlikte aşkla bütünleşir.

Yıldız Çiçeği; Zarafet ve şıklığı sembolize etmektedir.

Papatya; Sadakat ve masumiyet çiçeğidir.

Orkide; Güzellik, gurur, şehvet ve mutluluğu sembol etmektedir.

Tasarım Saksı Çiçekleri

Tasarım saksı çiçekleri, özel günlerde armağan edebileceğiniz estetik bir görünüş sunmaktadır. Çiçeklerin isimleri ve anlamlarıyla bütünleşmiş olan tasarım saksı çiçekleriyle, birbirinden güzel bitkiler bir araya getirilerek güzel bir atmosfer oluşturulacaktır. Çiçeklerin göz alıcı güzelliğine yolculuk ederken, doğum günü çiçekleri seçkileri ve saksı modelleriyle, özel günlere anlam katacak tasarımlar oluşturulabilmektedir. Sizin seçeceğiniz çiçekler, saksı modelleri ve renkleriyle güzel bir tasarım ortaya koyulurken, hoş kokulu çiçeklerle aşk, özlem, mutluluk ve heyecanda sembolize edilecektir. Eski çağlardan beri çiçek bir mesaj niteliği görmekte, renkleri ve kokularıyla insanların duygularını armağan etmenin bir yoludur. Sevdiklerinize duygularınızı armağan edebileceğiniz tasarım saksı modellerini inceleyebilirsiniz.

Cicekmod ile Özel Çiçek Tasarımları

Taze çiçeklerle yapılan özel tasarımlar,  yeni iş / terfi armağanları için muhteşem detaylarla süslenmektedir. Çiçeklerin kokuları ve anlamlarıyla bir araya gelen bu hoş tazelik, iş yerinin duğan havası değiştirerek, sevdiğiniz kişiye yenilik hissi katacaktır. Özel günlerde, anneler gününde ve yıldönümlerinde de taze çiçeklerden tasarlanmış olan buketlerle hoş sürprizler yapabilirsiniz. Doğum günleri ve düğünlerde de, gelin çiçeği için özel tasarımlar yapılmakta, hem estetik olarak hem de tazelik olarak ortamın enerjisini değiştirecek modeller sunulmaktadır. Özel günlerde duygularınızı çiçekler aracılığıyla sembolize ederek, duygu ve anlamları bir araya getiren anılarımızla bütüncül, heyecanlı aynı zamanda unutulmaz bir günü sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.