Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Çiçek Mod ile özel tasarım çiçekler ve hediyeler aynı gün teslim

Tatlı

Tatlı Siparişi

Sevdiklerinize tatlı sürprizler yapmanız artık zor değil. Bunun için hemen tatlılar arasından istediğinizi seçebilir ve siparişe geçebilirsiniz. Sipariş Cicekmod.com eşliğinde hemen ele alınır. Buradan tüm tatlı türleri arka arkaya gözler önüne serilir. Örneğin başı bonnyfoodlar çekmekte. Aynı zamanda pastalardan lokumlara pek çok alternatif mevcut durumda. Tüm bu alternatifleri tek bir adresten değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Hemen en güzel ve lezzetleri olanları seçebilirsiniz. Tercihleriniz üzerine hepsine özenli paketleri ile belirtilen adrese ulaştırılır. Hatta aynı gün içerisinde de teslim edilenler mevcut. Dilerseniz teslimat günlerini dikkate alarak istediğinizi seçebilir ve hemen siparişe geçebilirsiniz. Bu şekilde zaman kaybetmeden sevdiklerinizi şaşırtmanız sizin elinizde.

Tatlı Siparişi İstanbul

İstanbul’da yaşayan sevdiklerinize tatlı sürprizler yapmak artık zor değil. Hemen tatlı siparişi için harekete geçebilirsiniz. Bu şekilde karşınıza yüzlerce alternatif çıkacaktır. Mesela başta kişiye özel çikolataların son derece anlamlı ve lezzetli olduğunu unutmamak gerekir. Sütlü ya da bitter olarak sergilenen çikolatalar yediden yetmişe herkese hitap eder. Kişiye özel olmaları da son derece anlamlı hale gelir. Mesela doğum günleri için hemen bu yönde tercihte bulunabilir ve sevdiklerinizi bu özel günlerinde mutlu edebilirsiniz. Devamında:

  • Sevgililer ve anneler günü için de çikolatalar mevcut.
  • Lokumlardan pastalara çeşitli tatlı alternatifleri sıralanır.
  • Özür dilemek ya da tebrik etmek adına da çoğu gözler önüne serilir.

Baklava Tatlı Siparişi

Tatlı siparişi denilince akla hemen şerbetli olanlar gelebilir. Mesela baklavalar bunlar arasında başı çeker. Yine baklavaların da yediden yetmişe herkesin beğenisini toplaması söz konusudur. Ve yine farklı türleri dahilinde aralarından istediğinizi seçmeniz beklenir. Mesela cevizli ya da Antep fıstıklı olarak birden fazla alternatif gözler önüne serilir. Bu sayede dilediğiniz seçmekte özgür kalırsınız. Aynı zamanda göndereceğiniz kişinin zevklerini dikkate almanız faydalı olacaktır. Bu yolla hem anlamlı hem de lezzetli olanları seçmek size bırakılıyor. Şerbetli tatlılar en taze ve tatlı halleri ile gözler önüne seriliyor. Üstelik son derece özenli ve şık tasarımları sayesinde işiniz uzun sürmez. Yani bu şekilde hoş hediyelikler olarak temin edilebilir.

Tatlı Çeşitleri

Baştan belirttiğimiz gibi tatlı siparişi vermek isteyenlere pek çok alternatif eşlik edecektir. Çikolatalar, baklavalar ya da lokumlar arasından dilediğinizi seçmekte özgürsünüz. Haricinde daha şık görünümlere imza atması adına meyveler de göz önünde bulundurulabilir. Mesela çikolata sosları eşliğinde tasarlanan meyve sepetlerinin herkesçe beğeni toplayacağını belirtmek gerek. Bu beğeniye tanıklık etmeniz artık çok zor değil. Hemen meyve sepetlerine göz atarak aralarından dilediğinizi seçebilirsiniz. Son derece şık görünüme sahip olan sepetler başta göz doldurur. Hemen arkasından lezzetleri ile herkesi kendisine hayran bırakır.

En İyi Tatlı Siparişi

Tatlı siparişi vermek isteyenler en iyilere göz atmak ister. En taze ve lezzetli olanlar başı çeker. Aynı zamanda farklı tasarımlara ve hoş sunumlara sahip olmaları da dikkatlerden kaçmaz. Yani ilk etapta şık tasarımlar dikkate alınabilir. Devamında en iyilerin lezzetli halleri ile öne çıktıkları açık durumda. Mesela çikolata kaplı meyveler bunlar arasında başı çeker. Yine şerbetli olan tatlılar da öne çıkmayı başarmıştır. Son yıllarda aralarına katılan bonnyfoodlar, lezzetleri ile herkesi kendisine hayran bırakmakta. Dilerseniz birbirinden renkli yenilebilir çiçeklerden de seçiminizi yapabilirsiniz. Çiçek buketlerine benzer şekilde tasarlananlar, göndereceğiniz kişinin mutlu olmasını sağlar. Görenleri şaşırtır ve yüzlerinde tebessüm oluşturur. Mesela doğum günleri için ele alınabilir. Ya da sevgililer günü, tebrik, açılış törenleri gibi çeşitli konseptlerden de siparişe geçilebilir.