Teddy Bear Air Plant Tasarım Çiçeği Çm2619
Teddy Bear Air Plant Tasarım Çiçeği Çm2619

Teddy Bear Air Plant Tasarım Çiçeği Çm2619

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Cicekmod.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Özenle tasarlanan Teddy Bear Air Plant Tasarım Çiçeği Çm2619 ve çok daha fazlasını Cicekmod.com’da bulabilir dilediğinizi güvenle sipariş edebilirsiniz. Teddy Bear Air Plant Tasarım Çiçeği Çm2619 dilerseniz doğum günü hediyesi olarak, dilerseniz sevgilinize hoş bir sürpriz yapmak için sipariş edebilirsiniz. İster salonunuzda ister ofisteki masanızda size ya da sevdiklerinize eşlik edecek olan Teddy Bear Air Plant Tasarım Çiçeği Çm2619 ile en özel gününüzde sevdiklerinizin yüzünde tebessüm yaratabilirsiniz. Her zevke uygun, birbirinden seçkin çiçeklerle sevdiklerinizi mutlu edebilir, anneler günü veya sevgililer günü gibi en özel günlerin vazgeçilmezi olan Teddy Bear Air Plant Tasarım ÇiçeğiÇm2619 ile sevdiklerinizin gününe anlam katabilirsiniz. Çiçek Mağazalarımız tarafından Cicekmod.com’da sunulan Teddy Bear Air Plant Tasarım Çiçeği Çm2619 detaylarımız ;  Aydınlık ve gün ışığı alan ortamlar için uygundur. Toprağı kurudukça nemlendirilmelidir. Bakım kartı ile birlikte gönderilir. Yaklaşık yükseklik 25 cm. Ayıcık uzunluk: 13 cm. Genişlik 13.5 cm. Airplantler yaşamları gereği nem ve besini yaprakları ve trikomları yardımıyla alır. Su püskürtme gün aşırı yapılmalı ya da ortamın nem durumuna göre birkaç günde bir bitki tamamen ıslanacak şekilde yapılmalıdır.. Bakım kartı ile birlikte gönderilir. ÖNEMLİ NOT: Saksı tamamen el yapımı olduğu için kusurlar barındırabilir.
En Son Gezilenler