çiçek ara sepet
Terracota Saksısında Bodur Açelya Çiçeği Çm3889
Terracota Saksısında Bodur Açelya Çiçeği Çm3889
Terracota Saksısında Bodur Açelya Çiçeği Çm3889

Terracota Saksısında Bodur Açelya Çiçeği Çm3889

Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Cicekmod.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Özenle tasarlanan Terracota Saksısında Bodur Açelya Çiçeği Çm3889 ve çok daha fazlasını Cicekmod.com’da bulabilir dilediğinizi güvenle sipariş edebilirsiniz. Terracota Saksısında Bodur Açelya Çiçeği Çm3889 dilerseniz doğum günü hediyesi olarak, dilerseniz sevgilinize hoş bir sürpriz yapmak için sipariş edebilirsiniz. İster salonunuzda ister ofisteki masanızda size ya da sevdiklerinize eşlik edecek olan Terracota Saksısında Bodur Açelya Çiçeği Çm3889 ile en özel gününüzde sevdiklerinizin yüzünde tebessüm yaratabilirsiniz. Her zevke uygun, birbirinden seçkin çiçeklerle sevdiklerinizi mutlu edebilir, anneler günü veya sevgililer günü gibi en özel günlerin vazgeçilmezi olan Terracota Saksısında Bodur Açelya ÇiçeğiÇm3889 ile sevdiklerinizin gününe anlam katabilirsiniz. Çiçek Mağazalarımız tarafından Cicekmod.com’da sunulan Terracota Saksısında Bodur Açelya Çiçeği Çm3889 detaylarımız ; Açelya çiçeğinin sulanması çok önemlidir çünkü toprağının sürekli nemli olması gerekmektedir. Sulama yapılırken her seferinde aynı miktarda su verilmesi ve kış mevsiminde oda sıcaklığındaki su ile sulama yapılması önemlidir. Toprağı nemli ya da ıslaksa sulanmasına gerek yoktur.
En Son Gezilenler