çiçek ara sepet
Tetsui Sanseveria Tasarım Çiçeği Çm3898
Tetsui Sanseveria Tasarım Çiçeği Çm3898
Tetsui Sanseveria Tasarım Çiçeği Çm3898

Tetsui Sanseveria Tasarım Çiçeği Çm3898

199
,00 TL
129
,00 TL
(KDV dahildir)
Satıcı: Pikap Flower Design 9,8

Tetsui Sanseveria Tasarım Çiçeği Çm3898

199
,00 TL
129,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

12 Mayıs'a kadar gönderim kapasitemizi doldurduğumuzdan, anneler günü için 13 Mayıs'ı teslim günü olarak seçebilmektesiniz. Hijyenik koşullarda paketleme ve servis imkanıyla hizmet vermekteyiz.
odeme guven
Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Cicekmod.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Özenle tasarlanan Tetsui Sanseveria Tasarım Çiçeği Çm3898 ve çok daha fazlasını Cicekmod.com’da bulabilir dilediğinizi güvenle sipariş edebilirsiniz. Tetsui Sanseveria Tasarım Çiçeği Çm3898 dilerseniz doğum günü hediyesi olarak, dilerseniz sevgilinize hoş bir sürpriz yapmak için sipariş edebilirsiniz. İster salonunuzda ister ofisteki masanızda size ya da sevdiklerinize eşlik edecek olan Tetsui Sanseveria Tasarım Çiçeği Çm3898 ile en özel gününüzde sevdiklerinizin yüzünde tebessüm yaratabilirsiniz. Her zevke uygun, birbirinden seçkin çiçeklerle sevdiklerinizi mutlu edebilir, anneler günü veya sevgililer günü gibi en özel günlerin vazgeçilmezi olan Tetsui Sanseveria Tasarım ÇiçeğiÇm3898 ile sevdiklerinizin gününe anlam katabilirsiniz. Çiçek Mağazalarımız tarafından Cicekmod.com’da sunulan Tetsui Sanseveria Tasarım Çiçeği Çm3898 detaylarımız ; Sansevieria... Çoğunluğumuz onu Paşa Kılıcı, Peygamber Kılıcı, Kılıç Çiçeği gibi isimleriyle biliyor. Yurtdışında ise Kaynana Dili ya da Yılan Bitkisi olarak anılıyor. Bu bitkinin belki de pek bilinmeyen gizli bir özelliği var! Sansevieria, gece boyunca oksijen salgılıyor, yani ortam havasını temizliyor! Karbondioksiti kendinde depoluyor. Yatak odanızda ya da fazla havalandıramadığınız iş yerinizde gönül rahatlığıyla ve çok sayıda yetiştirebilirsiniz. Sansevieria, Batı Afrika'dan gelen sukulent bir bitki. Yani yapraklarında suyu rezerve eden, dikensiz bir tür. Dolayısıyla suyu önce depolayıp sonra kullandığı için susuzluğa dayanıklı. Çok kolay büyür, hatta bir yılda 2-3 kat çoğalır. Ki bu da iyi haber, çünkü bitkinizin boyunun 1 m'yi geçmesini sağlarsanız ev sahibi olacaksınız diye bir inanış var.
En Son Gezilenler