Togepi Zeytin Bonsai - Sukulent ve Kalanşo Tasarım - Siyah Çiçeği Çm3951
Togepi Zeytin Bonsai - Sukulent ve Kalanşo Tasarım - Siyah Çiçeği Çm3951
Togepi Zeytin Bonsai - Sukulent ve Kalanşo Tasarım - Siyah Çiçeği Çm3951

Togepi Zeytin Bonsai - Sukulent ve Kalanşo Tasarım - Siyah Çiçeği Çm3951

182
,13 TL
149
,00 TL
(KDV dahildir)
Satıcı: Pikap Flower Design 9,8

Togepi Zeytin Bonsai - Sukulent ve Kalanşo Tasarım - Siyah Çiçeği Çm3951

182
,13 TL
149,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

12 Mayıs'a kadar gönderim kapasitemizi doldurduğumuzdan, anneler günü için 13 Mayıs'ı teslim günü olarak seçebilmektesiniz. Hijyenik koşullarda paketleme ve servis imkanıyla hizmet vermekteyiz.
odeme guven
Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Cicekmod.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Özenle tasarlanan Togepi Zeytin Bonsai - Sukulent ve Kalanşo Tasarım - Siyah Çiçeği Çm3951 ve çok daha fazlasını Cicekmod.com’da bulabilir dilediğinizi güvenle sipariş edebilirsiniz. Togepi Zeytin Bonsai - Sukulent ve Kalanşo Tasarım - Siyah Çiçeği Çm3951 dilerseniz doğum günü hediyesi olarak, dilerseniz sevgilinize hoş bir sürpriz yapmak için sipariş edebilirsiniz. İster salonunuzda ister ofisteki masanızda size ya da sevdiklerinize eşlik edecek olan Togepi Zeytin Bonsai - Sukulent ve Kalanşo Tasarım - Siyah Çiçeği Çm3951 ile en özel gününüzde sevdiklerinizin yüzünde tebessüm yaratabilirsiniz. Her zevke uygun, birbirinden seçkin çiçeklerle sevdiklerinizi mutlu edebilir, anneler günü veya sevgililer günü gibi en özel günlerin vazgeçilmezi olan Togepi Zeytin Bonsai - Sukulent ve Kalanşo Tasarım - Siyah ÇiçeğiÇm3951 ile sevdiklerinizin gününe anlam katabilirsiniz. Çiçek Mağazalarımız tarafından Cicekmod.com’da sunulan Togepi Zeytin Bonsai - Sukulent ve Kalanşo Tasarım - Siyah Çiçeği Çm3951 detaylarımız ; Bakım kartıyla birlikte gönderilir. Bakımı Hakkında Bonsai Bonsailer nemi seven bitkilerdir, onu günaşırı toprağını nemli tutacak kadar sulamalısınız. Yaz ve ilkbahar aylarında sulamayı arttırmalı kış aylarında bunu üç günde bire kadar uzatabilirsiniz. Bonsailer iç mekanda aydınlığı sever. Onu doğrudan güneş ışığı alan değil de gün ışığı gören bir yere koymalısınız. Not: Her bir Bonsai kendine has kıvrımlar taşıdığından, gelen bonsailerin gövde yapısında farklılıklar olabilir. Ancak gövde yapıları birbirine çok benzeyen Bonsai'leri sizin için özenle seçtik. Sukulent Bakımı Hakkında: Haftada bir az miktarda sulanması kafidir, bakım kartı ile birlikte gönderilir. Succulentler doğrudan güneş ışığı yerine aydınlık ve yarı gölge ortamları tercih ederler. Aşırı susuz kaldıklarında yaprakları buruşur ve formları bozulur, bu yüzden toprağının genellikle nemli tercih edilir. Kalanchoe Bakımı Hakkında: bakım kartı ile gönderilir. 3-4 günde bir az miktarda sulanması kafidir. Stok ve mevsim şartlarına göre kalanchoe bitkisinin görseldekinden farklı renkleri gönderilebilir.
En Son Gezilenler