Ağaç Ficus Ginseng Bonsai ve Sukulent Tasarım Çiçeği Çm2621
Ağaç Ficus Ginseng Bonsai ve Sukulent Tasarım Çiçeği Çm2621
Ağaç Ficus Ginseng Bonsai ve Sukulent Tasarım Çiçeği Çm2621
Ağaç Ficus Ginseng Bonsai ve Sukulent Tasarım Çiçeği Çm2621

Ağaç Ficus Ginseng Bonsai ve Sukulent Tasarım Çiçeği Çm2621

199
,00 TL
149
,00 TL
& Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)

Ağaç Ficus Ginseng Bonsai ve Sukulent Tasarım Çiçeği Çm2621

199
,00 TL
149,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.

12 Mayıs'a kadar gönderim kapasitemizi doldurduğumuzdan, anneler günü için 13 Mayıs'ı teslim günü olarak seçebilmektesiniz. Hijyenik koşullarda paketleme ve servis imkanıyla hizmet vermekteyiz.
odeme guven
Ödeme Seçenekleri
odeme visa odeme master odeme american odeme troy odeme visa odeme norton

Cicekmod.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.


Taksit Seçenekleri
odeme taksit_garanti odeme taksit_world odeme taksit_maximum odeme taksit_ziraat odeme taksit_paraf odeme taksit_finans odeme taksit_axess

Ürün Detayları
Özenle tasarlanan Ağaç Ficus Ginseng Bonsai ve Sukulent Tasarım Çiçeği Çm2621 ve çok daha fazlasını Cicekmod.com’da bulabilir dilediğinizi güvenle sipariş edebilirsiniz. Ağaç Ficus Ginseng Bonsai ve Sukulent Tasarım Çiçeği Çm2621 dilerseniz doğum günü hediyesi olarak, dilerseniz sevgilinize hoş bir sürpriz yapmak için sipariş edebilirsiniz. İster salonunuzda ister ofisteki masanızda size ya da sevdiklerinize eşlik edecek olan Ağaç Ficus Ginseng Bonsai ve Sukulent Tasarım Çiçeği Çm2621 ile en özel gününüzde sevdiklerinizin yüzünde tebessüm yaratabilirsiniz. Her zevke uygun, birbirinden seçkin çiçeklerle sevdiklerinizi mutlu edebilir, anneler günü veya sevgililer günü gibi en özel günlerin vazgeçilmezi olan Ağaç Ficus Ginseng Bonsai ve Sukulent Tasarım ÇiçeğiÇm2621 ile sevdiklerinizin gününe anlam katabilirsiniz. Çiçek Mağazalarımız tarafından Cicekmod.com’da sunulan Ağaç Ficus Ginseng Bonsai ve Sukulent Tasarım Çiçeği Çm2621 detaylarımız ;  Tomruk Serisi sadece Rusya'nın Altay bölgesinde bulunan Altın Dağlar'ında yetişir. Saksımız bu ağaç kütüğünden alınarak usta ellerde şekillenir, kalıplanır ve sınırlı sayıda üretimi yapılır. Bu çok özel ağaç parçası üzerine bonsai ve sukulentler ile tasarladığımız Tomruk Serisi Ficus Ginseng Bonsai ve Sukulent Tasarım, Sadece Rusya'nın Altay bölgesinde bulunan Altın Dağlar içerisinde yetişen bir ağaç kütüğünden alınan parçanın, usta ellerde şekillenerek kalıplanması ve sınırlı sayıda üretimi esasına dayanır. Bu çok özel ağaç parçası üzerine bonsai ve sukulentler ile tasarladığımız ''Tomruk Serisi Ficus Ginseng Bonsai ve Sukulent Tasarım'' ile O'na çok özel bir hediye sunabilirsin. Bakımı Hakkında: Ficus Bonsai Geniş, aydınlık, havadar ortamları sever. Balkon, teras, bahçe ortamlarında güzel gelişir, iç mekanda da klimadan uzak ferah bir ortam tercihidir. Sulama çok önemlidir, toprağı sürekli nemli kalmalı, yazın her gün sulanmalıdır. Nemi seven bir ağaç olan bonsainizi gün aşırı toprağını nemli tutacak kadar sulamalı ve aydınlık bir yerde bulundurmalısınız. Sukulentlerin 10-15 günde bir az miktarda sulanması kafidir.
En Son Gezilenler